MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Sabre Travel Network

Sabre Travel Network


Sabre Travel Network inwestuje w Polskiego Specjalistę od Technologii.

Zwiększa możliwości rozwijającej się branży rekreacyjno-turystycznej w Europie Wschodniej. Spotkanie biznesowe 8 marca 2007r. w Southlake (Texas)

Sabre Travel Network, wiodący dostawca nowatorskich rozwiązań dla biur podróży, oferentów i korporacji w dziedzinie dystrybucji usług turystycznych, oznajmiło dzisiaj, że nabyło 40 procent udziałów w firmi Elektroniczne Systemy Sprzedaży − działającym również jako dostawca technologii i dystrybutor usług w branży turystycznej w Polsce. Nabycie udziałów 1-go marca uzupełnia dotychczasowe inwestycje Sabre Travel Network w Europie, który kładzie nacisk na regiony rozwijające się i pragnie zwiększyć asortyment europejskich produktów wykorzystywanych w czasie wolnym, podlegających rezerwacji w systemie Sabre GDS.

ESS jest jednym z przodujących dostawców rozwiązań rekreacyjno-turystycznych dla organizatorów imprez turystycznych i biur podróży w Polsce. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu i zatrudnia 18 pracowników. Inwestycje umożliwiają Sabre Travel Network zapoznanie się w pełni z technologią i potrzebami dystrybucji dla szerokiego spektrum przedsiębiorstw turystycznych i biur podróży, włączając w to małe i średnie firmy zajmujące się rekreacją.

Sabre Travel Network od 2000r. zarządza centrum rozwoju technologii i usług w Krakowie.

„Sabre Travel Network cieszy się dobrą reputacją u pracowników biur podróży i jest idealnym partnerem dla ESS” powiedział Tomasz Berdowski, założyciel i dyrektor naczelny ESS.

Oba przedsiębiorstwa mają wspólną wizję wzrostu europejskiej branży rekreacji oraz Polski, z 38 milionową ludnością, jako jednego z najbardziej lukratywnych regionów turystycznych w Europie Wschodniej.

Polski przemysł turystyczny wzmacniał się przez parę ostatnich lat. Liczba zorganizowanych zagranicznych wycieczek zakupionych przez Polaków wzrosła z 15% do 20% rocznie.

Sabre Travel Network oceni możliwości rozprzestrzenienia interesów ESS do innych krajów Wschodniej Europy, pomimo że jego głównym zadaniem w najbliższym czasie będzie zaznaczenie swojej obecności w Polsce.

Sabre Travel Network

Richard Adams, Sabre Travel Network starszy wiceprezydent dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), powiedział, że ruch pomógłby Sabre rozpowszechniać globalny system dystrybucji (GDS) w rozwijających się państwach Europy Wschodniej, jak również wspomóc obecną klientelę (biura podróży), która planuje prowadzić biznes w regionie.

„Jesteśmy skupieni na zwiększaniu naszych możliwości w zakresie rezerwacji dotyczących czasu wolnego oraz na inwestycji we wzrost gospodarczy w Europie Wschodniej” − powiedział Adams.

„Nasza inwestycja w ESS łączy te dwie strategie razem”.

O Sabre Travel Network

Sabre Travel Network, Sabre Holdings Company, dostarcza najbardziej wszechstronne rozwiązania dotyczące podróży zbiorowej lub rekreacyjnej. Sabre GDS jest inicjatorem tych rozwiązań, zapewniając gotowy, rozbudowany i wydajny rynek, który łączy dostawców usług turystycznych, włączając w to setki linii lotniczych oraz hoteli, łącznie z ponad 50 000 siedzib biur podróży.

Kluczowe marki Sabre Travel Network to GetThere, produkujący technologie rezerwacji zbiorowych podróży; Jurni Network, konsorcjum biur podróży, zajmujący się rekreacją i zapewniający serwis promocji i reklam; SynXis, zarządzający rezerwacją hoteli, dystrybucją i usługami technologicznymi; TRAMS, rozwiązania dla mid- i back office (audyt − instytucja kontrolująca legalność interesów) oraz usługi reklamowe dla biur podróży. Sabre Travel Network wprowadza na rynek również Trip Tailor, hurtownika usług podróżniczych zapewniającego dynamiczne wypełnianie luk na rynku biur podróży.

Sabre Holdings (NYSE:TSG) łączy ludzi z największymi możliwościami dotyczącymi podróży poprzez sprzedaż detaliczną usług podróżniczych oraz zapewniając dystrybucję i rozwiązania technologiczne dla przemysłu podróżniczego. Więcej informacji o Sabre Holding dostępnych pod adresem http://www.sabre-holdings.com

Kontak: Saybre Travel Network
Kathryn Hayden, 682-605-2252
E-mail: [email protected]

Źródło: Sabre Travel Network

 
Data dodania: 08 marzec 2007r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB