MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Przeniesienie siedziby naszej firmy do nowej lokalizacji.


Szanowni Agenci i Touroperatorzy!

Chcielibyśmy poinformować, iż w związku z przeniesieniem siedziby naszej firmy do nowej lokalizacji (ul. J. Supińskiego 1, 52-317 Wrocław), dnia 16 kwietnia 2007 (poniedziałek) mogą wystąpić chwilowe utrudnienia w świadczeniu naszych usług. Dotyczyć one mogą telefonicznej komunikacji z naszą firmą.

Jest nam niezmiernie przykro, że w związku z planowanym wyburzeniem naszej dotychczasowej siedziby, a mianowicie budynku biurowego Poltegor (ul. Powstańców Śląskich 95, 53-332 Wrocław), musimy opuścić tą lokalizację. Przez wiele lat była on dla nas miejscem pracy. Zżyliśmy się bardzo z tym miejscem i z wielkim żalem je opuszczamy. Mamy jednak nadzieję, że nasza nowa siedziba będzie umożliwiała w równym, a nawet jeszcze większym, stopniu niezawodną i szybką obsługę naszych szanownych Agentów i Touroperatorów.

Pragniemy poinformować, że w wymienionym dniu najlepszą formą kontaktu z nami będzie poczta elektroniczna. Będzie ona odbierana na bieżąco i na wszelkie zapytania, wątpliwości czy sugestie postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy i dołożymy wszelkich starań by naszą solidną pracą zrekompensować wszystkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji.

W przypadku jakichkolwiek zapytań prosimy również o kontakt w dniu dzisiejszym. Postaramy się udzielić wyczerpujących i kompetentnych informacji.

Pozdrawiamy

Załoga Merlin X.

 
Data dodania: 13 kwiecień 2007r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB