MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Maska rezerwacyjna − wersja internetowa.


Drodzy Agenci,

W celu poprawienia efektywności świadczonych przez nas usług, dokonaliśmy zmiany w sposobie uruchamiania przeglądarki ofert wszystkich touroperatorów. W najbliższym czasie chcemy wyłączyć funkcjonowanie maski rezerwacyjnej Merlin.Pl oraz Merlin 4.8, zastępując ją wersją internetową ("webowa") - tourop.merlinx.pl.
W związku z powyższym, w niedługim czasie zakończy żywot program Merlin.Pl oraz Merlin 4.8. Dojście do systemu rezerwacyjnego jest już możliwe teraz z każdego miejsca, o każdym czasie, poprzez naszą stronę internetową www.merlinx.pl (zakładka "Logowanie"). Umożliwia to sprawniejsze i szybsze aktualizowanie, doskonalenie naszego produktu, tak aby Wasza praca była bardziej wydajna i przyjemna. Wersja "webowa" zawiera miedzy innymi te same funkcje oraz możliwości co poprzednie maski rezerwacyjne, podane jednak w bardziej przyjaznej formie graficznej oraz z dodatkowymi udogodnieniami jak spis wszystkich kodów akcji i poleceń. Jest ona również bardziej funkcjonalna, bardziej intuicyjna. Nie zmienia się sam proces rezerwacji przez nasza przeglądarkę. Mogą Państwo korzystać również z dobrodziejstw maski rezerwacyjnej. Umożliwia ona między innymi: dokonywanie rezerwacji złożonych, sprawdzanie dostępności miejsc w samolocie czy hotelu. Stanowi to o tym, że i tak duży wachlarz możliwych do wykonania kombinacji rezerwacji, powiększa sie.

Zmiana ta, zgodna z panującymi trendami w sprzedaży usług drogą elektroniczną, stawia zarówno nas, jak i Was, drodzy Agenci, w pierwszym szeregu firm w sektorze usług turystycznych.

Mamy nadzieje, że owa innowacja spotka się z dobrym przyjęciem i przysłuży się zwiększeniu zarówno liczby sprzedaży ofert turystycznych, jak i zadowolenia naszych Agentów.

Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 18 wrzesień 2007r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB