MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Wezyr

Wezyr z nami!


Lista organizatorów Merlin.X wydłużyła się o kolejnego profesjonalistę z dziedziny ofert do Turcji, Tunezji i Egiptu: Wezyr Holidays. Organizator ten zaprasza Państwa do spędzenia wakacji w najpiękniejszych zakątkach tych krajów. Dbając o spełnienie indywidualnych potrzeb każdego klienta Wezyr Holidays przygotował szeroką ofertę ponad 300 hoteli. Są wśród nich nie tylko ekskluzywne obiekty pięciogwiazdkowe z najwymyślniejszymi atrakcjami i udogodnieniami dla najbardziej wymagających Klientów, ale również hotele na każdą kieszeń.

Wezyr Holidays działa na polskim rynku turystycznym od 1999 roku zapewniając swoim klientom w pełni komfortowy i bezpieczny wypoczynek. W ciągu minionych 9 lat biuro obsłużyło blisko 200 000 turystów, marka Wezyr Holidays zdobyła liczne grono stałych i lojalnych klientów, dzięki czemu biuro ugruntowało sobie pozycję jednego z największych profesjonalnych organizatorów wyjazdów na rynku polskim.

Wezyr Holidays specjalizowało się dotychczas w wyjazdach indywidualnych i grupowych do Turcji, a od 2007 roku oferuje również Wyjazdy do Egiptu i Tunezji . W ofercie biura znajduje się ponad 500 hoteli na terenie tych trzech Państw.

Chcąc zagwarantować swoim Klientom dostępność miejsc w samolotach oraz profesjonalizm i komfort podróży Wezyr Holidays samodzielnie czarteruje samoloty tureckiej linii lotniczej Free Bird Airlines. Linie te obsługują wyłącznie Klientów Wezyr Holidays na kierunek Turecki.

To już przeszło 30 organizator w systemie Merlin.X, który nie tylko udostępnia swoje oferty w systemie ale również pliki z ofertami w formie XML. Nierealne niegdyś marzenie o zjednoczeniu wszystkich organizatorów w jednym systemie nabiera rzeczywistego wymiaru.

Gorąco zapraszamy do rezerwacji w Merlin.X

 
Data dodania: 20 czerwiec 2008r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB