MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Sabre Holdings

Sabre wprowadza w Polsce internetowy system rezerwacji biletów lotniczych.


Wdrożenie w Polsce kompleksowego, internetowego systemu rezerwcyjnego z dostępem do biletów tanich linii lotniczych i lotów czarterowych Sabre FlightExpress

Firma Sabre, czołowy dostawca nowatorskich rozwiązań dystrybucji ofert podróżnych dla branży turystycznej, wdrożyła w Polsce swój wiodący, internetowy system rezerwacji biletów lotniczych pod nazwą Sabre FlightExpress. Aplikacja ta zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza różnorodnych
kategorii biletów lotniczych, wśród nich tanich linii lotniczych, linii czarterowych, taryf publikowanych i negocjowanych oraz biletów dystrybuowanych przez konsolidatorów biletów lotniczych, w tym wiodącego polskiego konsolidatora, firmę Hurra. Sabre FlightExpress został płynnie zintegrowany z systemem rezerwacyjnym MerlinX oferowanym przez firmę Elektroniczne Systemy Sprzedaży (ESS). Spółka ESS to czołowy na polskim rynku turystycznym operator w sektorze turystyki, skupiający pod swoimi skrzydłami największych polskich organizatorów wycieczek i przelotów, a Sabre jest udziałowcem tej spółki.
Sabre FlightExpres z powodzeniem działa już w Niemczech i Szwajcarii.

Sabre FlightExpress umożliwia swoim użytkownikom dostęp do ofert 23 europejskich tanich linii lotniczych, 29 linii czarterowych oraz do taryf 10 konsolidatorów, w tym firmy Hurra, która oferuje bilety na polskim rynku turystycznym. Ponadto dzięki Sabre FlightExpress biura podróży uzyskują dostęp do specjalnych stawek internetowych jak również taryf publikowanych przez IATA.

Ponad 5.000 europejskich biur podróży korzysta już z systemu rezerwacjnego Sabre FlightExpress.

„Dzięki ogromnej ofercie taryf lotniczych i łatwości obsługi systemu, Sabre FlightExpress został bardzo dobrze przyjęty przez naszych niemieckich i szwajcarskich klientów. Z zadowoleniem udostępniamy go obecnie polskim biurom podróży, by spełnić ich szczególne potrzeby w zakresie oferowania tanich biletów lotniczych oraz biletów na linie krajowe” – powiedziała Anne Roesener, Wiceprezes Sabre Travel Network Central and Eastern Europe.

Tomasz Berdowski, założyciel i Dyrektor Generalny ESS dodał:
„W Polsce, rynek tanich linii lotniczych i lotów czarterowych jest bardzo ważnym i dynamicznie rozwijającym się rynkiem, a system Sabre FlightExpress doskonale trafia w potrzeby naszych agentów”.
Dostępny w języku polskim Sabre FlightExpress pokazuje ceny biletów za pomocą łatwego w obsłudze interfejsu graficznego, umożliwiając pracownikom biur kompleksową analizę porównawczą ofert cenowych, udzielanie wyczerpujących informacji i zapewnienie profesionalnej obsługi podróżnych.

Sabre FlightExpress korzysta z nowoczesnych technologii internetowych i jest w pełni zintegrowany z systemem MerlinX, wielofunkcyjnym system rezerwacyjnym, spełniającym wszystkie wymagania nowoczesnego biura podróż, opartym na niemieckiej technologii MySabre+merlin.

Partnerem dystrybucyjnym Sabre FlightExpress w Polsce jest spółka ESS, czołowy dostawca rozwiązań turystyki wypoczynkowej dla operatorów turystycznych i biur podróży w Polsce, w której Sabre posiada 40% udziałów.

„Wdrożenie systemu Sabre FlightExpress w Polsce to doskonały przykład, w jaki sposób Sabre wykorzystuje swoje globalne doświadczenie w zakresie systemów internetowej obsługi turystycznej, by oferować swoje rozwiązania w całej Europie, dostosowując je do lokalnych potrzeb rynkowych” – podkreśliła Anne Roesener.

 
Data dodania: 02 lipiec 2008r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB