MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Triada S.A.

TRIADA S.A. w systemie Merlin.X


Z przyjemnością informujemy Państwa o pojawieniu się w systemie rezerwacji Merlin.X. kolejnego touroperatora,
którym jest TRIADA S.A.

Biuro Podróży TRIADA działa na polskim rynku turystycznym od 1991 roku.
W skład grupy kapitałowej TRIADA wchodzą TRIADA S.A., organizator zagranicznych imprez turystycznych, SKY CLUB Sp. z o.o., organizator wakacji typu all inclusive oraz TRIADA BUS SERVICE Sp. z o.o., stanowiąca zaplecze serwisowe dla transportu biura podróży. Od 2002 roku TRIADA zajmuje pozycję lidera rynku turystycznego w sektorze zagranicznej turystyki wyjazdowej. Firma zdobyła liczne wyróżnienia i nagrody przyznane m.in. na targach turystycznych oraz przez linie lotnicze. W rankingach branży turystycznej TRIADA zajmuje pierwsze miejsca w dziedzinie turystyki zagranicznej pod względem liczby obsłużonych klientów, stałego wzrostu oraz w kategorii najchętniej wybieranego przez Polaków biura podróży. Badania rynku przeprowadzone w 2007 r. potwierdzają pozycję firmy. TRIADA należy do najbardziej znanych biur podróży w Polsce. Te same badania wskazują, że firma jest postrzegana przez Klientów jako nowoczesna i innowacyjna. Dystrybucja pakietów turystycznych oferowanych przez TRIADA S.A. odbywa się w sieci firmowych biur sprzedaży oraz poprzez sieć wyselekcjonowanych agencji turystycznych. Dodatkowym kanałem dystrybucji jest Internet i call center.

Domeną działalności TRIADA S.A. jest organizacja zagranicznych imprez turystycznych (lotniczych, autokarowych). Obecnie w ofercie turystycznej firmy przeważa turystyka czarterowa w rejony Morza Śródziemnego (Turcja, Grecja, Cypr, Włochy, Hiszpania, Tunezja, Egipt, Maroko, Portugalia) oraz do krajów egzotycznych typu Kuba, Wenezuela, Meksyk, Wyspy Zielonego Przylądka, Malediwy, Bali, Sri Lanka, Wyspy Kanaryjskie, Indie, Tajlandia. Dominującą formą turystyki są wyjazdy typu wypoczynek.
Niemały udział w strukturze sprzedaży stanowi produkt turystyczny wprowadzony przez firmę na rynek, będący połączeniem wypoczynku i zwiedzania, tzw. "formuła 7 + 7" (7 dni wypoczynku + 7 dni zwiedzania) oparta na bazie samolotów czarterowych. Firma oferuje również bogaty wachlarz wycieczek ukierunkowanych na zwiedzanie (lotniczych i autokarowych) najbardziej atrakcyjnych pod względem turystycznym miejsc świata. W sezonie zimowym, dla amatorów białego szaleństwa TRIADA proponuje najbardziej znane kurorty narciarskie Europy. TRIADĘ wyróżnia na rynku bogactwo oferty zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Zapraszamy do dokonywanie rezerwacji ofert Biura Podróży TRIADA w systemie Merlin.X.

Uwaga Bardzo Ważne !!!


Drodzy Agenci pragniemy poinformować, iż abyście mogli sprzedawać ofertę TRIADY bardzo prosimy o przesłanie nam Imienia Nazwiska oraz indywidualnego adres e-mail dla każdego z Ekspedientów Państwa Biura. Po założeniu numeru ekspedienta otrzymacie Państwo na swoją skrzynkę pocztową e-mail z hasłem do systemu MerlinX.
Logujemy się podając w polu "Użytkownik": indywidualny adres e-mail.
W polu "Hasło": kod otrzymany w e-mailu.

W tym momencie system poprosi Państwa o zmianę hasła na bardziej przyjazne dla użytkownika. Pamiętać należy o tym, aby użyć minimum 8 znaków w tym przynajmniej jeden znak cyfrowy.

Wszelkie zapytania proszę kierować bezpośrednio na e-mail: wojtekd@e-systemy.com

Życzymy wielu rezerwacji!

 
Data dodania: 02 wrzesień 2008r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB