MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Konsorcjum Polskich Biur Podróży - Trade & Travel Company


Integracja ofert "zintegrowanych" Konsorcjum Polskich Biur Podróży - Trade & Travel Company udostępniło swoje oferty w systemie Merlin.X., w pierwszej kolejności dostępne będą imprezy czarterowe do Izraela oraz imprezy gwarantowane na Bali. Sukcesywnie oferta ulegać będzie poszerzaniu o kolejne kierunki.

"Firma TRADE & TRAVEL COMPANY Sp. z o. o. - Konsorcjum Polskich Biur Podróży działa na rynku od prawie 20 lat. Posiada ona Koncesję Organizatora Turystyki nr 6, Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych poz. Nr 001, a także Polisę Odpowiedzialności Cywilnej wydaną przez SIGNAL IDUNA. Firma jest jednym z najlepszych polskich touroperatorów, a jej głównym celem jest spełnianie marzeń Klientów w zakresie ich cennych urlopów. Ma w swojej ofercie około 100 kierunków egzotycznych, ze szczególnym uwzględnieniem Bali, Chin i Bliskiego Wschodu oraz posiada największy na polskim rynku wybór wycieczek objazdowych po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Największym sukcesem firmy (jako jedyni na rynku!) jest wprowadzenie na wszystkie kierunki egzotyczne produktu IMPREZY GWARANTOWANE (minimalna ilość uczestników to tylko 2 osoby!). W 2007 roku firma została laureatem godła TERAZ POLSKA jako pierwsze w historii konkursu biuro podróży. Od marca 2008 Trade & Travel company realizuje własne czartery z Łodzi do Tel Awiwu w każdą sobotę".

Konsorcjum Polskich Biur Podróży zajmuje się również realizacją nietypowych zleceń, jak: wynajem małych samolotów i helikopterów, organizacja lotów czarterowych, organizacja przelotów Air Taxi w kraju i zagranicą wykonywanych przez koncesjonowane firmy lotnicze.

Zachęcamy do sprawdzenia ofert Konsorcjum Polskich Biur Podróży w Merlin.X.

 
Data dodania: 08 wrzesień 2008r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB