MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

www.allcruises.pl − specjaliści w dziedzinie rejsów


Kto z nas kiedykolwiek nie marzył o podróży na pokładzie 5-gwiazdkowego pływającego hotelu i odkrywaniu uroków tego rodzaju wypoczynku.
Rejsy poruszają naszą duszę, pobudzają nasze zmysły i jednoczą serca.

Już od ponad roku specjaliści w dziedzinie rejsów, z ich ponad 20-letnim doświadczeniem i tysiącami zadowolonych klientów, wprowadzają na rynek polski swoją unikalną, a zarazem komplementarną ofertę największych światowych przedsiębiorstw żeglugowych. Setki polskich klientów już skorzystało z tego fantastycznego pomysłu na spędzenie urlopu. To czego doświadczyli przerosło ich najśmielsze oczekiwania. W turystyce nie ma lepszej alternatywy względem tej wygodnej, urzeczywistniającej nasze marzenia o poznawaniu dalekich krajów i kultur, formy podróżowania.

Od strony technicznej nasz organizator dysponuje wszystkim tym, czego biuro podróży potrzebuje w celu przeprowadzenia sprawnej i nieskomplikowanej rezerwacji. Dzięki współpracy z bezkonkurencyjnym na polskim rynku operatorem systemu rezerwacyjnego Merlin.X, stwarzamy idealne warunki dla pośredniczenia w sprzedaży oferty jak najszerszej grupie odbiorców.
"Allcruises" proponuje kompletną ofertę rejsów po morzach i oceanach całego globu, na pokładach statków pasażerskich największych światowych armatorów. A wszystko to w cenach o jakich konkurencja nie może nawet marzyć.
To tutaj znajdziecie Państwo doświadczenie wyszkolonej kadry pracowników oraz perfekcję w przygotowaniu "szytej na miarę" wycieczki, a także olbrzymi potencjał do współdziałania wspierany informatycznymi systemami sprzedaży.
Ponadto MerlinX umożliwia nam tworzenie propozycji kombinowanych − rejsów statkami na trasach całego świata, połączonych z wycieczkami objazdowymi czy wypoczynkiem pobytowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie zbudować naszym klientom, powstające w ich własnej wyobraźni, pakiety turystyczne.
Wybór miejsca wylotu, linii lotniczych, operatora hotelowego czy rodzaju wycieczki jakiego dokona klient nie stanowi dla nas najmniejszego kłopotu. W swojej bazie posiadamy tysiące kooperantów. U nas znajdą Państwo kompleksową i kompetentną obsługę, w szybki i nieskomplikowany sposób.
W celu usprawnienia naszej współpracy gwarantujemy opracowanie każdego zapytania w przeciągu jednego dnia, a dostępni jesteśmy dla Państwa codziennie od godziny 9.00 do 21.00.

Na przestrzeni lat nasze biuro wypracowało sobie markę także w zakresie organizacji wyjazdów grupowych. Niezliczone firmy, stowarzyszenia i organizacje korzystają z tej właśnie formy podróżowania, ze względu na jej szeroki potencjał w zakresie motywacji i team-building'u.
Dla budowania wspólnych doświadczeń w grupie, nie istnieje bardziej odpowiednie miejsce. Można tutaj bawić się, relaksować, ale również organizować spotkania formalne. Dla firm to idealny sposób, żeby swoim pracownikom za dotychczasowe osiągnięcia po prostu "Podziękować!".

Międzynarodowe przysłowie mówi "kto raz pojedzie na rejs, ten w przyszłości jeździ już tylko na rejsy." Taką kolej rzeczy te pływające "giganty" zawdzięczają niesamowitej atmosferze na pokładzie, a w szczególności poczuciu relaksu i beztroski, którym może się poddać każdy z pasażerów.

Rejsy to nie tylko wypoczynek w czystej formie, ale przede wszystkim sposób podróżowania, którego nie da się zastąpić czymkolwiek innym.
Wylatujecie Państwo z wybranego przez siebie miejsca i już po kilku godzinach lotu doświadczacie nieodpartego uczucia spełnienia marzeń.
Od tego momentu nie potrzebujecie nic więcej jak tylko wprowadzić się do swojej kabiny, rozpakować walizkę i rozkoszować się poczuciem rozmiarów i bezkresu opływanych mórz i oceanów. W przeciągu zaledwie kilku dni odwiedzicie kilka państw, poznacie inne kraje, ich kultury i przedstawicieli. W chwilach wolnych od zwiedzania macie możliwość korzystania z całej bazy rekreacyjnej statku − są tu baseny, sale treningowe, bieżnie, boiska. Nie zabraknie także przygotowanych przez wspaniałych artystów programów rozrywkowych z teatrem, kabaretem i wieczorami tanecznymi włącznie.
W sprawach kulinarnych zaś możecie bez obaw oddać się w ręce kucharzy całego świata, przygotowujących dla was posiłki bez względu na porę dnia i nocy. W specjalnych restauracjach napotkacie obsługę na najwyższym poziomie, która z przyjemnością poleci wam danie spełniające wasze oczekiwania smakowe. Nie musicie martwić się o ilość − każdy armator oferuje pełne wyżywienie.

Oczywiście wszystkie te atrakcje zostały przygotowane na przyjęcie również tych najmłodszych gości. Obok różnorodnego programu animacyjnego, istnieje także możliwość pozostawienia dzieci pod opieką wyszkolonego personelu.
Wszystkie udogodnienia jakie zapewniają nam armatorzy i organizatorzy w tej formie podróżowania, dają nam sposobność do odkrywania tych zakątków świata, które do tej pory istniały tylko w naszych wyobrażeniach.
"Allcruises" dba jednak nie tylko o klientów rejsowych, lecz przede wszystkim o swoich partnerów biznesowych, a ponadto oferuje niezwykle obiecujące stawki prowizyjne oraz wycieczki szkoleniowe dla pracowników biur. Kontakty z nami opłacają się zawsze!.
Z 12.000 rejsów rocznie organizowanych przez nasze biuro, możecie być pewni, że jesteśmy odpowiednią firmą do współpracy w tej dziedzinie.

Porozmawiajcie z nami. Poprzez naszych pracowników przekażemy Wam obszerne informacje na temat dalekich podróży. Cieszymy się na owocną, a zarazem intensywną współpracę i już dziś zapraszamy Was na pokłady wycieczkowców niezmierzonych możliwości.

Wszystkich zainteresowanych podpisaniem umowy z RUDOLF REISEN prosimy o kontakt z touroperatorem:
RUDOLF REISEN Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 151 lok. 7U / 02-326 Warszawa
TEL.: +48 22 402 67 64 / FAX.: +48 22 402 65 34
e-mail: [email protected]
Internet: www.rudolfreisen.pl, www.allcruises.pl

W sprawie aktywacji sprzedaży w systemie MERLIN.X prosimy o kontakt z naszym działem Help Desk, który służy pomocą pod numerem +48 71 785 92 70 lub pod adresem e-mail: [email protected]

Życzymy owocnej sprzedaży!
Wasz Merlin.X

 
Data dodania: 28 marzec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB