MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Orbis Travel

Cały świat w Orbis Travel


Jest nam niezmiernie milo poinformować Państwa, że jeden z największych organizatorów dołączył do naszej plejady touroperatorow. Orbis Travel to ikona polskiej turystyki − to już 57 touroperator w systemie rezerwacyjnym Merlin.X.

Orbis Travel jest jednym z największych polskich organizatorów turystycznych wyjazdów zagranicznych. Dysponuje atrakcyjną, szeroką i urozmaiconą ofertą, która z pewnością zainteresuje wielu Państwa Klientów. Na obecny sezon w systemie rezerwacyjnym Merlin.X Orbis Travel wprowadził katalogi swoich dwóch marek: Orbis Travel − Wakacje Takie Jak Ty oraz Travel Time − Lato na Twoją Kieszeń. Są w nich imprezy lotnicze do krajów bliskich i dalekich.
Mnogość propozycji powinna zaspokoić gusta i oczekiwania najbardziej wymagających Klientów odnośnie krótkiego lub dłuższego wypoczynku.

Życząc wielu pięknych wakacyjnych wspomnień zapraszamy do zapoznania się z ofertami Orbis Travel w systemie rezerwacyjnym Merlin.X.

W celu aktywacji sprzedaży prosimy o zgłaszanie do działu Help Desk pod numerem telefonu +48 71 785 92 70 lub pod adres e-mail: [email protected].

Gorąco zapraszamy do rezerwacji w Merlin.X
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 04 maj 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB