MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Egzotyka z ECCO TRAVEL


Z radością informujemy Państwa, że do grona naszych organizatorów dołączył touroperator Ecco Travel.

Ecco Travel jako organizator wypoczynku oferuje z dużym sukcesem wyjazdy do Azji (Chiny, Indie, Tajlandia, Sri Lanka, Indonezja, Malezja, Filipiny), na Bliski Wschód (Emiraty Arabskie) oraz na Karaiby (Dominikana, Meksyk, Kuba, Jamajka). Z powodzeniem realizuje programy w Ameryce Południowej (Brazylia, Peru, Wenezuela) i Afryce (Kenia, Tanzania, RPA) oraz na wyspach Oceanu Indyjskiego (Mauritius, Seszele, Malediwy).

Touroperator zaprasza na egzotyczne wyprawy do najdalszych zakątków i najegzotyczniejszych części świata. Dzikie wyprawy, bajeczne destynacje są już w zasięgu ręki. To tutaj znajdą Państwo perfekcję w przygotowaniu "szytej na miarę" wycieczki.

Szczegóły dotyczące nowego organizatora znajdą Państwo na stronie: www.eccotravel.eu.

WAŻNE!
Każda rezerwacja stała w systemie Merlin.X na liście rezerwacji będzie widoczna ze statusem RQ (na potwierdzenie). Następnie touroperator Ecco Travel będzie potwierdzał taką rezerwację (maksymalnie w ciągu 48 h), zmieniał status na potwierdzony i gotowy do wydania klientowi.

W celu aktywacji sprzedaży prosimy o zgłaszanie się do działu Help Desk pod numerem telefonu +48 71 785 92 70 lub pod adres email: [email protected] podając Państwa kod agencyjny Ecco Travel.
Życząc wielu pięknych wakacyjnych wspomnień zapraszamy do zapoznania się z ofertami Ecco Travel w Merlin.X.

Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 25 maj 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB