MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Słoneczna oferta OSKAR w promieniach słońca


Drodzy Agenci,

Z przyjemnością chcielibyśmy poinformować Państwa, iż od dziś znajdziecie ofertę touroperatora Oskar w naszym systemie rezerwacyjnym Merlin.X. Zapraszamy do współpracy biura agencyjne, zarówno te, które świetnie znają destynacje i współpracują z operatorem od lat, jak również nowych kontrahentów, którzy zainteresowani są wyjazdami na Bałkany. Od 10 lat touroperator zaprasza na kierunki takie jak Chorwacja, Czarnogóra, Rumunia, Grecja, Albania czy Bułgaria. Organizuje również wyjazdy do Hiszpanii.

Touroperator chcąc zachęcić Was do sprzedaży, a przy okazji uczcić 10 rok istnienia firmy na rynku turystycznym, wszystkim, którzy zainteresują się oskarową ofertą i do końca maja dokonają rezerwacji na jedną z ich ofert, podwyższą prowizję na cały sezon letni do 13%. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Waszej dyspozycji i służymy pomocą. Organizator zaprasza do skorzystania z atrakcyjnych cenowo wyjazdów już od 26 maja.

Oferta operatora jest z góry dostępna dla wszystkich agentur. Oznacza to, że wraz z uruchomieniem oferty Oskar wszyscy agenci mogą zakładać rezerwacje bez żadnej dodatkowej autoryzacji ze strony Merlin.X.

Zespół Centrum Turystyki OSKAR oraz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 27 maj 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB