MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Najpiękniejsze weekendy w Europie z Matimpex Travel od dziś w Merlin.X !


To właśnie weekendy lotnicze do stolic i metropolii Europejskich są od 2000 roku specjalnością Matimpex Travel, nowego touroperatora w systemie rezerwacyjnym Merlin.X

Jest to idealna oferta dla wszystkich, którzy chcą naprawdę poznać słynne atrakcje turystyczne naszego kontynentu. Kameralne warunki, dobre hotele i wygodna podróż samolotem (tanie linie lotnicze) oraz staranna opieka pilota − wszystko po to, aby przeżyć weekend pełen niezapomnianych wrażeń w Londynie, Paryżu, Rzymie, Barcelonie, Toskańskim Spa czy pośród Fiordów Norwegii. Weekendy organizowane przez Matimpex Travel zdobyły uznanie klientów i certyfikat "Najlepsze w Polsce".
Oprócz weekendów lotniczych, w ofercie Matimpex Travel znajdują się również wycieczki objazdowe po włoskich miastach − organizowane od wielu lat i uhonorowane w 2002 r. znakiem "Dobre, bo Polskie".
Ponad 20 lat doświadczeń i miano jednego z pierwszych prywatnych biur podróży w Polsce to gwarancja najwyższej jakości naszej oferty i wyjątkowo profesjonalnego podejścia do każdego klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami i rezerwacji w systemie Merlin.X oraz na stronie organizatora pod www.matimpex.pl.

W celu aktywacji sprzedaży prosimy o zgłaszanie loginów SART ID do Merlin.X do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adres email: [email protected].

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X

 
Data dodania: 05 czerwiec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB