MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Poznaj Wyspy Kanaryjskie z PROFITRAVEL


Od dziś w systemie rezerwacyjnym Merlin.X dostępne są oferty Biura Podróży PROFITRAVEL.

PROFITRAVEL działa na rynku od 6 lat i specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów wakacyjnych na Wyspy Kanaryjskie (Gran Canaria, Fuerteventura, Lanzarote, La Palma, El Hierro, Teneryfa, La Gomera) oraz do Ameryki Południowej (Brazylia, Argentyna, Kuba).
Sztandarowym produktem biura są 10-dniowe wyloty na Gran Canarię - nietypowe, a zarazem poszukiwane długości turnusów oraz doskonale dopasowanie do potrzeb wielu klientów dni wyjazdów (piątki / niedziele).
W ofercie znajdują się tylko sprawdzone i gwarantujące najlepsze warunki wypoczynku hotele, a przeloty realizowane są renomowanymi regularnymi liniami lotniczymi. Nad organizacją imprez czuwa doświadczony zespół pracowników.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami i rezerwacji w systemie Merlin.X oraz na stronie organizatora pod www.profiholiday.pl

Biura które nie posiadają jeszcze umowy agencyjnej proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: info@profitravel.pl.
W celu aktywacji sprzedaży prosimy o zgłaszanie loginów SART ID do Merlin.X do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adres e-mail: merlinsupport@e-systemy.com.

W przypadku posiadania odblokowanej sprzedaży dla innych Touroperatorów SART w Merlin.X sprzedaż jest już automatycznie odblokowana.

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X

 
Data dodania: 15 czerwiec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB