MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Oferta SCAN HOLIDAY w systemie Merlin.X


Miło nam poinformować, że oferty Scan Holiday są już dostępne bezpośrednio w systemie rezerwacyjnym Merlin.X. Dotychczas mogliśmy ofertę tego Operatora wyszukać tylko w systemie rezerwacyjnym IRIS+. Od dziś Agenci, którzy mają umowę ze Scan Holiday oraz aktywne terminale TUI, mogą dokonać rezerwacji rownież za pośrednictwem systemu Merlin.X bez dodatkowego logowania.

W celu wyszukania oferty należy z listy Operatorów wybrać Scan Holiday, a następnie system Merlin.X zaprezentuje bogatą ofertę tego Operatora oraz porówna z ofertami pozostałych Organizatorów.

Sam fakt założenia rezerwacji będzie odbywał się w systemie IRIS+. Oznacza to, że po wyszukaniu oferty, wejsciu w jej szczegóły należy wybrać przyporządkowany terminal TUI, który znajduje się w prawym górnym rogu. W kolejnym kroku wystarczy tylko wybrać ikonkę "Dalej" i zostaną Państwo automatycznie przeniesieni z systemu Merlin.X do systemu IRIS+. Przejście na IRIS+ możliwe jest także na 2 i 3 etapie wyszukiwania po kliknięciu na maskę rezerwacyjną.W celu aktywacji oferty Scan Holiday w Merlin.X prosimy o kontakt z działem naszego supportu na adres [email protected] lub pod numerem telefonu +48 71 785 92 70.

Zapraszamy do współpracy i życzymy wielu udanych rezerwacji!
Wasz Merlin.X

 
Data dodania: 25 czerwiec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB