MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Wypoczynek i relaks z Madartem


Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że do grona naszych touroperatorów w dniu dzisiejszym dołącza biuro Madart.

W ofercie tego organizatora znajdziecie Państwo propozycje pobytów w najbardziej renomowanych uzdrowiskach termalnych Słowacji i Węgier − w urokliwym Heviz nad wulkanicznym jeziorem z kwitnącymi cały rok liliami wodnymi, w Pieszczanach na wyspie Wagu, w zabytkowym Kesthely nad Balatonem, w pełnym historycznych pamiątek Sopronie i w wielu innych. Naszych klientów zaprosimy do wyselekcjonowanych hoteli 3* i 4*. Zaprojektowaliśmy oferty zarówno na krótkie 2-3 dniowe pobyty weekendowe, jak i na typowe pobyty urlopowe 7 i 14 dniowe − głównie z własnym dojazdem.

W naszej ofercie touroperatora znajdziecie Państwo również wycieczki objazdowe na Węgry, do Czech, Austrii, Włoch, Grecji, Niemiec, Rumunii, na Ukrainę i Litwę oraz do innych krajów europejskich. Ich programy wygenerowane zostały przy współpracy doświadczonych pilotów − klienci odwiedzają najbardziej interesujące miejsca i obiekty, ale nie może im zabraknąć czasu na spokojny spacer, czy kawę wypitą w kawiarence w otoczeniu zabytków.

Biura które nie posiadają jeszcze umowy agencyjnej z touroperatorem proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres: [email protected]

W celu aktywacji sprzedaży prosimy o zgłaszanie loginów SART ID do Merlin.X do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adres e-mail: [email protected].

W przypadku posiadania odblokowanej sprzedaży dla innych Touroperatorów SART w Merlin.X sprzedaż jest już automatycznie udostępniona.

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 26 czerwiec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB