MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

YOUNG travel & adventure


J e s t e ś   m ł o d y   P o d r ó ż u j   z   n a m i !

Chcielibyśmy się z Państwem podzielić informacją, że kolejny organizator dołączył do naszej plejady touroperatorów. YOUNG travel & adventure to przede wszystkim jedna z największych ofert sylwestrowych, letni wypoczynek w basenie morza śródziemnego oraz wycieczki na weekendy majowe.

YOUNG travel specjalizuje się w organizacji wycieczek do stolic europejskich. Z nami poznasz takie maisata jak: Praga, Paryż, Budapeszt, Wiedeń, Berlin, Amsterdam, Bruksela, Bratysława. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o nowe atrakcyjne kierunki: Wenecję, Mediolan, Weronę, Padwę oraz Lwów i Wilno.

YOUNG travel oferuje: sylwestrowe wycieczki do wielu miast europejskich, pensjonaty w Zakopanem, Szklarskiej Porębie, Karpaczu oraz w Czechach i na Słowacji; w ofercie również letnie wyjazdy autokarowe i z dojazdem włąsnym do Chorwacji, Grecji, Bułgarii, Hiszpanii, a także do Czarnogóry, Albanii i Rumunii oraz weekendowe wycieczki ze zwiedzaniem wielu miast europejskich.

Na obecny sezon w systemie rezerwacyjnym Merlin.X YOUNG Travel wprowadził katalogi: Youngowe lato 2009 i Youngowy weekend majowy i czerwcowy 2009. Są w nich imprezy autokarowe na gorące plaże Europy południowej oraz atrakcyjne wycieczki do stolic europejskich. Wkrótce pojawi się katalog Youngowy sylwester 2009.

Życząc wielu pięknych wakacyjnych wspomnień zapraszamy do zapoznania się z ofertami YOUNG travel w systemie rezerwacyjnym Merlin.X

W celu aktywacji prosimy o zgłaszanie loginów SART ID do Merlin.X do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adres e-mail: [email protected]

W przypadku posiadania odblokowanej sprzedaży dla innych Touroperatorów SART w Merlin.X sprzedaż jest już automatycznie odblokowana.

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 30 czerwiec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB