MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Niezapomniane chwile z Biurem Podróży Filiz


Od dzisiaj możecie Państwo w naszym gronie znaleźć ofertę nowego touroperatora: Biura Podróży FILIZ.

Biuro Podróży Filiz działa na polskim rynku od 2004 roku i proponuje Waszym Klientom całoroczną ofertę.
Latem: wczasy w rejonie Morza Śródziemnego w kurortach Alanyi, Side, Belek czy Kemeru stanowi mały procent całej oferty biura. Touroperator ten organizuje wycieczki objazdowe, które z racji na ciekawe i nietypowe miejsca, w które zabiera Klientów, cieszą się dużą popularnością i uznaniem. Corocznym hitem jest 5 dniowy wyjazd sylwestrowy organizowany wraz z balem do bajkowej Kapadocji. Organizowane są również krótsze i dłuższe pobyty w Istambule, gdzie meczety na tle wód Bosforu zapadają na długo w pamięć.

W ofercie Biura Podróży Filiz znajdą Państwo również pielgrzymki, które realizowane są w Turcji przez profesjonalną ekipę. Wszystkie wycieczki objazdowe, można realizować w wersji dłuższych lub krótszych wyjazdów. Dla dużych grup organizowane są przeloty czarterowe do Turcji − Państwo wybierają kierunki i termin.

Zimą jako jedyni na rynku polskim zapraszają na narty do Turcji, która może pochwalić się szczytami czasem wyższymi niż alpejskie oraz do skorzystania z programu termalnego. Na koniec coś dla myśliwych, na polowania, które całorocznie organizowane są w Turcji, oprócz rejonu Morza Egejskiego i Śródziemnego, także w rejonie M. Czarnego.

Życząc wielu pięknych wakacyjnych wspomnień zapraszamy do zapoznania się z ofertą BP Filiz w systemie rezerwacyjnym Merlin.X.

W celu aktywacji prosimy o zgłaszanie loginów SART ID do Merlin.X do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adres e-mail: [email protected].

W przypadku posiadania odblokowanej sprzedaży dla innych Touroperatorów SART w Merlin.X sprzedaż jest już automatycznie odblokowana.

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 01 lipiec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB