MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Inter Holidays

Niezapomniana podróż z Inter Holidays


Do grona dotychczasowych organizatorów dostępnych
w systemie rezerwacyjnym Merlin.X dołącza kolejny organizator
Biuro Podróży INTER HOLIDAYS.

Biuro Podróży INTER HOLIDAYS w swojej działalności pragnie zadowolić wszelkiego rodzaju wymagania Państwa Klientów, umożliwiając im wspaniały, profesjonalnie zorganizowany wypoczynek. Ich celem są rozsądne ceny, wiarygodność obsługi, bezpieczeństwo Klientów i satysfakcja z udanego wypoczynku.

Oferta na LATO 2009 zawiera mnóstwo propozycji wypoczynku w GRECJI (Riwiera Olimpijska: Makrigialos, Paralia, Olimpic Beach, Leptokaria i Chalkidiki: Nea Vrasna i Stavros) oraz BUŁGARII (Słoneczny Brzeg, Neseber). Do dyspozycji Turystów organizator przygotował luksusowe hotele i Aparthotele o wysokim standardzie, profesjonalną obsługę, nowoczesne autokary z doświadczonymi kierowcami, pilotami oraz wygodne miejsca w samolocie.

Zachęcamy do zapoznania się i sprzedaży oferty Biura Podróży INTER HOLIDAYS w systemie rezerwacyjnym Merlin.X oraz na stronie www.INTERHOLIDAYS.pl

Cała oferta została przygotowana z dużą starannością, aby zadowolić różnorodne oczekiwania Państwa Klientów.

W celu aktywacji prosimy o zgłaszanie loginów SART ID do Merlin.X do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adres e-mail: merlinsupport@e-systemy.com.

W przypadku posiadania odblokowanej sprzedaży dla innych Touroperatorów SART w Merlin.X sprzedaż jest już automatycznie odblokowana.

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 08 lipiec 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB