MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Magia orientu i egzotyki z Jet Touristic Poland


Magia orientu i egzotyki z Jet Touristic Poland, sprawdzonym i godnym zaufania organizatorem

Lista organizatorów Merlin.X wydłuża się o kolejnego specjalistę w dziedzinie turystyki czarterowej do Turcji jakim jest firma Jet Touristic Poland sp. z o.o., działająca już 12 lat na rynku polskim.

Organizator ten zaprasza Państwa do najpiękniejszych zakątków tego antycznego kraju dbając o spełnienie indywidualnych potrzeb swoich Klientów. W związku z tym Jet Touristic Poland przygotował szeroki program wylotowy do Antalyi (na Riwierze Tureckiej) oraz do Dalamanu i Bodrum (Wybrzeże Egejskie), linią czarterową Sun Express. Godne szczególnego polecenia są imprezy pobytowo-objazdowe (7+7), realizowane klimatyzowanymi autokarami o podwyższonym standardzie, zawierające w swoim bogatym programie miejsca wpisane do rejestru świtowego dziedzictwa przyrodniczego UNESCO.

Cała Oferta organizatora została przygotowana z dużym wyczuciem, w oparciu o szeroką bazę hotelową i z gwarancją umiarkowanych cen pakietów turystycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi ofertami w systemie rezerwacyjnym Merlin.X oraz na stronie organizatora www.jettouristic.pl.

W celu aktywacji prosimy o zgłaszanie Państwa numeru agencyjnego Merlin.X do touroperatora Jet Touristic Poland.

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 21 wrzesień 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB