MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Skarpa Travel


Drodzy Agenci

Jest nam bardzo miło zakomunikować, że do grona naszych touroperatorów dołącza Skarpa Travel Sp. z o.o. "Podróże z tradycją od 1990r", którego ofertę możecie już Państwo rezerwować poprzez system Merlin.X.

Touroperator ten przygotował szeroką ofertę narciarską z dojazdem autokarem lub z dojazdem własnym we Włoszech oraz we Francji w znanych i uznanych kurortach narciarskich. Uzupełnieniem szerokiej oferty zimowej Skarpy Travel są zabawy sylwestrowe: na Węgrzech, Słowacji, a także w Chorwacji, Grecji, Czechach i Wenecji, oraz wycieczki z jednodniowym zwiedzaniem miast europejskich jaki i wycieczki objazdowe.

W ofercie Skarpy Travel Sp. z o.o. możecie znaleźć Państwo propozycje dla każdego, a na narty... tylko ze Skarpy :)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami w systemie rezerwacyjnym Merlin.X oraz na stronie organizatora www.Skarpa.Travel.

W celu aktywacji prosimy o zgłaszanie loginów SART ID do Merlin.X do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adres e-mail: [email protected].

W przypadku posiadania odblokowanej sprzedaży dla innych Touroperatorów SART w Merlin.X sprzedaż jest już automatycznie odblokowana.

Zapraszamy i życzymy owocnej sprzedaży,
Wasz Merlin.X Serwice Center

 
Data dodania: 30 październik 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB