MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Adriatyk Sp. z o. o.

Inauguracja sezonu 2010


Bardzo miło mi poinformować, że firma Adriatyk Sp. z o.o. sezon zimowy rozpoczyna pełna energii, nowych pomysłów i interesujących planów na przyszłość, w kierunku której patrzymy bardzo optymistycznym wzrokiem!

Po pierwsze od grudnia firma Adriatyk Sp. z o.o. rusza z inauguracją sezonu lato 2010 i jednocześnie z cyklem szkoleń dla Agentów w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Łodzi oraz w Gdańsku, podczas których przedstawimy nasza nową ofertę, omówimy sposoby rezerwacji w naszych systemach sprzedaży oraz zaprezentujemy nowoczesne technologie dla biur podróży, które omówię poniżej.

Rozpoczęliśmy już przedsprzedaż ofert turystycznych na lato 2010 z upustem aż do 61%. Wśród najbardziej atrakcyjnych znalazła się możliwość wynajmu prywatnych apartamentów w Chorwacji w cenie 5 EUR/osoba/dzień!

W nadchodzącym sezonie dajemy gwarancję utrzymania najniższych cen na rynku polskim. Do tego dajemy gwarancję utrzymania stałych cen, na które nie może mieć wpływu zmienny kurs walut. O szczegółach dotyczących poszczególnych gwarancji możecie przeczytać Państwo na naszej stale rozbudowywanej stronie internetowej: www.adriatyk.com.pl, na której to pojawiły się także nowe oceny naszych obiektów za granicą, nowe opisy destynacji oraz jako nowość filmy, dzięki którym Klienci mogą "przenieść" się do interesujących miejsc już na etapie szukania najlepszej oferty.

We współpracy z firmą Euro Multi Agent Sp. z o.o. wchodzimy na rynek z propozycją nowoczesnych technologii dla Biur Podróży, oferując możliwość prezentowania ofert wielu touroperatorów − w tym oferty Adriatyk − na wyświetlaczu diodowym montowanym przy ulicach, oraz na TV mocowanym np. na witrynach. Systemy te docierają do ogromnego grona odbiorców, budzą ciekawość, przykuwają uwagę, prowokują spontaniczne podejmowanie decyzji o kupnie wycieczek, budują nowoczesny wizerunek biura a dzięki swej bezobsługowości, skracają czas przeznaczony na wytypowanie najlepszych i najtańszych ofert.

Również w tym sezonie kładziemy nacisk na szeroko pojętą turystykę grupową i dla firm, umożliwiającą wykorzystanie podróży w celu motywowania personelu. Przygotowaliśmy oferty dla zakładów pracy, które często dofinansowują wypoczynek swoim pracownikom oraz ich rodzinom. Wyjazdy grupowe typu incentive pozwalają połączyć standardowe szkolenia dla pracowników z różnymi formami wypoczynku, co stwarza możliwość lepszego poznania się, integracji oraz bliższego związania z firmą. W swojej ofercie posiadamy też wyjazdy rehabilitacyjne i terapie, Spa/Welles oraz jako nowość zielone szkoły − przy organizacji których zawsze staramy się spełniać wszystkie życzenia naszych Klientów, oferując profesjonalną, rzetelną i miłą obsługę.

W minionym sezonie udało nam się wejść na rynek chorwacki, czeski, niemiecki oraz litewski. Rozpoczęliśmy także przygotowania do podjęcia współpracy z agencjami w Słowenii, Serbii oraz Bośni i Hercegowinie.

Jesteśmy przekonani, że nasze działania pomogą nam w ugruntowaniu naszej wiodącej pozycji na rynku a także wpłyną na satysfakcję naszych Klientów i zachęcą ich do bliższych kontaktów z naszym Biurem.

Pozdrawiam serdecznie,
Magdalena Bojarska

 
Data dodania: 20 listopad 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB