MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Lato z alpejskim klimatem...


W dniu dzisiejszym do grona naszych organizatorów dołącza Biuro Podróży SportEvents.

Biuro Podróży SportEvents specjalizuje się w organizacji aktywnego, letniego wypoczynku w Alpach, gdzie w najpiękniejszych górskich rejonach Europy organizator przygotował bogatą ofertę trekkingów pod hasłem: "ALPEJSKIE SZLAKI DLA KAŻDEGO" a także kilkudniowe wycieczki objazdowe tzw. "ALPEJSKIM SZLAKIEM" z wyszukanymi programami zwiedzania Austrii, Szwajcarii, Włoch, Francji, Niemiec i Słowenii.

Wszystkie wyjazdy realizowane są pod opieką doświadczonych pilotów i przewodników co zapewnia profesjonalizm przewodnictwa i bezpieczeństwo w górach.

Uzupełnienie ciekawej oferty biura stanowią propozycje wypoczynku z możliwością zwiedzania w Alpach Francuskich, Chorwacji, Włoszech, Sycylii, a także weekendowe wyjazdy do najciekawszych europejskich miast i najpiękniejszych zakątków naszego kraju.

Wszystkie propozycje zostały przygotowane z w oparciu o formułę HB ze śniadaniem i obiadokolacją w cenie imprezy.

Organizator ten przykłada dużą dbałość o szczegóły, gwarantuje podróż komfortowymi, bezpiecznymi autokarami, sprawdzone miejsca noclegowe i przystępne, konkurencyjne ceny.

Życząc wielu pięknych, wakacyjnych przeżyć zapraszamy do zapoznania się z ofertami w systemie rezerwacyjnym Merlin.X oraz na stronach organizatora www.sport-events.pl.

W celu aktywacji sprzedaży prosimy o zgłaszanie się do działu Help Desk pod numerem telefonu +48 71 785 92 70 lub pod adresem e-mail: [email protected].

Gorąco zapraszamy do rezerwacji w Merlin.X
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 14 grudzień 2009r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB