MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Aktualności Merlin.X

Ruszamy z wakacyjnymi prezentacjami

W miłej i przyjemnej atmosferze przyszło nam spędzić weekend 21-22.04.2012 w Józefowie, podczas którego zaprezentowaliśmy agentom w sieci portalu internetowego "wakacje.pl" najnowsze rozwiązania wprowadzone ostatnio przez Merlin.X.

Spotkanie przyczyniło się do zwiększenia wiedzy współpracowników portalu na temat zakresu działania systemu rezerwacyjnego Merlin.X, a także wzbogaciło ich doświadczenie i kompetencje pozwalające na efektywniejszą pracę.

Nie obyło się bez interesującej wymiany zdań na temat kondycji współczesnej turystyki, a także miłych akcentów pokazujących, jak tego typu spotkania są ważnym czynnikiem wpływającym na owocną współpracę i integrację wiodących na rynku firm.

Portal przygotował dla nas wiele atrakcji, między innymi bankiet na którym mogliśmy nawet pokusić się o partyjkę Black Jacka lub ruletkę w mini-kasynie.

Takie spotkania utwierdzają nas w przekonaniu, iż Merlin.X jest najlepszym partnerem w rezerwacji on-line i motywują do udoskonalania naszej marki, która nie istniałaby, gdyby nie płynna współpraca z Państwem.

Zachęcamy do brania udziału w mityngach organizowanych przez naszych partnerów i pracowników Merlin.X.


Merlin.X

Merlin.X

Merlin.X


Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 22 kwiecień 2012r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB