MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Merlin.X wciąż w trasie. Odwiedziliśmy następne miasta, gdzie nasi Agenci mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat systemu i metod sprzedaży produktów turystycznych, podczas kolejnych odsłon Merlin.X Powers Sales Day.

SZCZECIN

Tydzień rozpoczęliśmy w Szczecinie, gdzie szkolenie odbyło się w sąsiedztwie Wałów Chrobrego. Oto opinie, niektórych uczestników:

"Dużo przydatnych informacji, które ułatwią mi komunikację z klientem oraz pozyskać nowego klienta" − Ida, ABC ŚWIAT PODROŻY.
"Pozwoliło na poznanie wielu funkcji programu Merlin jak również podpowiedziało jak rozmawiać z klientem. Wszystko to w sposób ciekawy" − Dorota, TURYSTA.
POZNAŃ

Poznań zaskoczyła burza, która pozbawiła część miasta prądu. Pierwsza tura szkoleń odbyła się w wersji unplugged, ale zarówno prowadzący jak i uczestnicy dali sobie z tym świetnie radę wykorzystując internet z telefonu komórkowego i polegając na akumulatorach z laptopa. Druga grupa mogła już pracować w bardziej komfortowych warunkach. Uczestnicy obydwu grup mieli podobne zdanie na temat szkoleń:

"Dużo przydatnych rzeczy związanych z rozreklamowaniem ofert biur turystycznych" − Natalia, JAMAJKA.
"Szkolenie prowadzone w bardzo ciekawy i interesujący sposób. Bardzo przydatne były pokazywane przykłady" − Magdalena, TRAVEL AND MORE.
"Czas dobrze wykorzystany, który zachęca do pogłębiania swojej wiedzy o Merlinie" − Danuta, FANTUR.
Na tym jednak nie kończymy − kolejne miasta czekają na naszej trasie. Do zobaczenia!
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 22 sierpień 2012r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB