MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Aktualności Merlin.X   Aktualności Merlin.X

Merlin.X Power Sales Day − GDAŃSK

Ostatnie wakacyjne spotkanie z Merlin.X Powers Sales Day odbyło się w Gdańsku, gdzie w naszych szkoleniach wzięło udział kolejnych 30 Agentów. Tematem przewodnim szkolenia było innowacyjne podejście do kontaktu z klientem i wykorzystanie w tym celu systemu rezerwacyjnego. Agenci dowiedzieli się jak w praktyce stosować możliwości jakie daje Merlin.X - zwłaszcza nowe moduły i rozwiązania.

Dzięki temu od teraz wiedzą jak efektywniej prezentować oferty zarówno w biurze jak i w Sieci. Jak do zwiększenia sprzedaży wykorzystać system ratalny oraz dodatkowe ubezpieczenia. Uczestnicy docenili naszą chęć udoskonalania systemu, chętnie też poznają kolejne nowości, za co serdecznie dziękujemy.

Wybrane komentarze uczestników:

"Dowiedziałam się jak w pełni korzystać z systemu Merlin.X, z którego do tej pory korzystałam w 60%" − Małgorzata ODLOTOWYURLOP.PL
"Dobrze zainwestowany czas" − Aleksandra VISA VERDE
"Jestem tak zadowolony, że będę we własnym zakresie kupował uczestnictwo na zajęciach" − Aram WCZASOUMILACZ.PL
"Szkolenie przeprowadzone ciekawie, interesująco. Nie wiadomo kiedy minął czas" − Katarzyna ROSPOND
"Profesjonalne i poruszające. Wiele przydatnych zagadnień z branży" − Emilia KAJDERWakacje się kończą, ale nie nasze szkolenia! W kolejnych miesiącach zapraszamy do następnych miast - Merlin.X czeka!
Wasz Merlin.X Service Center

 
Data dodania: 24 sierpień 2012r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB