MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
kaprun

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH "BUT"


Szanowni Agenci,

BIURO USŁUG TURYSTYCZNYCH "BUT" to kolejny touroperator, który dołącza do systemu rezerwacyjnego MerlinX.

W ofercie organizatora specjalizującego się w koloniach, wycieczkach i obozach znaleźć można wyjazdy zimowe i letnie dla dzieci i młodzieży. Wśród oferowanych destynacji znajdziecie m.in.: Włochy, Francję, Austrię, Słowację i Polskę. Touroperator zapewnia wyjazdy we wszystkich terminach ferii zimowych!

"BUT" dysponuje również bardzo atrakcyjną ofertą na lato. Już niebawem znajdziecie tu obozy i kolonie w Polsce oraz za granicą zarówno autokarem, jak i samolotem. Szeroka oferta kolonijno-obozowa w kraju obejmuje wyjazdy: rekreacyjne, aktywne, z wyobraźnią, kreatywne, dla najmłodszych i językowe.

Z okazji rozpoczęcia sprzedaży w MerlinX firma "BUT" przygotowała promocję "BUT na Start". Tylko teraz przy zakupie Oferty Zimowej 2013 przez system MerlinX, każdy klient dostaje 150 zł zniżki!

Promocja ważna do 05.12.2012r.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Agenci, dla których wcześniej była sprzedaż aktywowana mogą już dokonywać rezerwacji, w przeciwnym wypadku prosimy o zgłaszanie się do MerlinX do działu Help Desk pod numer +48 71 785 92 70 lub pod adresem [email protected].


Życzymy wielu udanych rezerwacji
Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 29 listopad 2012r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB