MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

MerlinX Power Sales Day − LUBLIN


Szkoleniem w Lublinie 12.12.2012 (czyżby trzy 12-ki okazały się szczęśliwe dla naszych adeptów?) rozpoczęliśmy cykl ostatnich w tym roku szkoleń MerlinX Power Sales Day. Tym razem w dwóch turach wzięło łącznie udział 26 osób z biur turystycznych nie tylko z Lublina. Swoją obecnością zaszczycili nas również goście z Białej Podlaskiej, Łęcznej, Świdnika, Kraśnika i Chełma. Jak w większości przypadków celem szkolenia było pokazanie poszczególnych funkcjonalności systemu MerlinX, które w połączeniu z zasadami sprzedaży pomogą sprzedawać jeszcze więcej ofert turystycznych. Uczestnicy najbardziej docenili takie tematy jak:

  • wysyłanie maili z ofertami z wykorzystaniem IBE linków,
  • budowanie witryny biura przy użyciu gotowych wydruków ofert z systemu,
  • integracja systemu z Facebookiem.
Mamy nadzieję, że symboliczna data okaże się dla naszych Agentów wyjątkowo szczęśliwą i sprowadzi do ich biur jeszcze więcej Klientów.

Merlin.X Power Sales DayMerlinX Power Sales Day − RZESZÓW


Rzeszów przywitał uczestników warsztatów MerlinX Power Sales Day śnieżną, białą zimą, przepięknie przystrojonymi ulicami i świąteczną atmosferą odczuwalną na każdym kroku. W takim właśnie klimacie przebiegało szkolenie, które odbyło się w sąsiedztwie dworca PKP, w bardzo ładnym hotelu Ferdynand. Wśród 15 uczestników najbardziej reprezentatywną okazała się 6-osobowa grupa pracowników dwóch biur Itaki. Już w trakcie oczekiwania na zajęcia uczestnicy wskazali na dużą potrzebę szkolenia z korzystania z maski rezerwacyjnej. Z tematów omawianych na szkoleniu w szczególności zostały docenione: drukowanie ofert na witrynę, wysyłanie skutecznych maili z ofertami do klientów przy wykorzystaniu IBE linków oraz dodatkowe funkcjonalności systemu MerlinX.

Z racji tego, że mnóstwo tematów dotyczących maski rezerwacyjnej i funkcjonalności systemu rezerwacyjnego MerlinX cieszy się tak dużym zainteresowaniem, być może w najbliższym czasie zorganizujemy webinarium w tym temacie.

Merlin.X Power Sales DayMerlinX Power Sales Day − NOWY SĄCZ


Chociaż święta za pasem, na szkoleniu MerlinX Power Sales Day, które odbyło się w hotelu Beskid nad przepięknym Dunajcem, stawiło się 12 uczestniczek i uczestników z Nowego Sącza, Tarnowa i Krakowa. Tym razem największą uwagą cieszyły się zagadnienia dotyczące zasad drukowania i umieszczania ofert na witrynie, a także integracji systemu rezerwacyjnego MerlinX z portalem społecznościom Facebook oraz korzyściami z tego płynącymi w kontekście zwiększenia sprzedaży. Nie obyło się bez wielu pytań, a także świątecznej atmosfery, w której przyszło się nam pożegnać i życzyć sobie wielu udanych rezerwacji.

A zatem organizatorzy szkolenia MerlinX Power Sales Day udają się na zasłużony, świąteczny odpoczynek, by nabrać sił na pełen niespodzianek Nowy Rok. Do zobaczenia na trasie...

Merlin.X Power Sales DayŻyczymy wielu udanych rezerwacji
Wasz MerlinX Service Center
 
Data dodania: 20 grudzień 2012r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB