MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
Aktualności Merlin.X

Webinarium 8: Nowość na stronach Agentów − ExpertBox w produktach IBE MerlinX & EasyPax oraz EasyPortal


Tematem dzisiejszego Webinarium był zupełnie nowy moduł, jaki przygotowaliśmy dla wszystkich użytkowników IBE MerlinX & EasyPax oraz EasyPortaluExpertBox. Nasz specjalista od IBE, Wojciech Dąbrowski przedstawił różnorodne sposoby zaimplementowania ExpertBox na Twojej stronie. Dzięki nim Twoja witryna uzyska indywidualny charakter i pozwoli Klientom nawiązać z Tobą bardziej bezpośrednią i trwalszą relację.

Zdobądź stałych klientów, którzy z chęcią powrócą na Twoją stronę − prowadź biuro on-line tak jak byś to robił na miejscu!
Co najważniejsze − ExpertBox jest modułem całkowicie bezpłatnym, udostępnionym wszystkim naszym Agentom korzystającym z IBE MerlinX & EasyPortal i EasyPortalu. Każdy Agent może go skonfigurować samodzielnie bez wcześniejszej aktywacji czy umowy.

Nie byłeś na Naszym Webinarium i nie wiesz jak to zrobić? W zakładce Support > Prezentacje możesz obejrzeć film instruktażowy wykorzystany na szkoleniu, a w kolejnej Support > Instrukcje obsługi pobrać aktualną instrukcję do konfiguracji wyszukiwarki, gdzie znajdziesz punkt dotyczący nowego modułu (ExpertBox).

Zapraszamy na kolejne Webinaria.
Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 28 sierpień 2013r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB