MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Nowości w IBE MerlinX & EasyPax

Już teraz zobacz jakie udogodnienia oferujemy w najnowszej wersji wyszukiwarki:


Nowa lista krajów i regionów


Zastąpiliśmy standardową listę wyboru celu podróży w wyszukiwarce, wygodną listą umożliwiającą wybór kilku różnych destynacji jednocześnie. Nowa wersja listy pojawiła się automatycznie we wszystkich wyszukiwarkach.Schowek ofert


Nowa, ulepszona i rozbudowana wersja schowka służącego do zapamiętywania wybranych ofert. Dodawanie ofert do schowka od teraz dostępne także na trzecim etapie wyszukiwania. Wystarczy kliknąć ikonkę PLUS przy ofercie w kroku 3 lub 4. Nowy schowek można zainstalować jako osobny moduł w dowolnym miejscu na stronie (np. w osobnej zakładce). Dodatkowo możemy pobrać i wyświetlić samą liczbę ofert znajdujących się w schowku.

Więcej informacji dotyczących sposobu podłączenia znajdziesz w najnowszej wersji instrukcji obsługi wyszukiwarki (roz. I p.15 i roz. II p.15).

Oferty bez zdjęć i/lub opisu


Dodaliśmy możliwość wyłączenia ofert które nie mają opisu i/lub zdjęć. Wystarczy zalogować się do Panelu Administratora i przejść do zakładki: Profil Agencji > Profil IBE i zaznaczyć odpowiednie pole przy ustawieniu Oferty bez zdjęć lub opisów.
Nowe funkcje można obejrzeć na naszej przykładowej stronie: www.twojewycieczki.com.


Spójrz na rezerwację z szerszej perspektywy...
Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 04 wrzesień 2013r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB