MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 
VRCL

Rejsy organizatora RejsClub.pl dostępne w MerlinX.


Rejsy rzeczne, morskie, ekspedycyjne i deluxe dostępne są w systemie rezerwacyjnym MerlinX dzięki organizatorowi RejsClub.pl, którego oferta skierowana jest głównie do wyrafinowanych i wymagających klientów. Promotor cruisingu i wypraw morskich poleca także rejsy z polskim pilotem i spędzenie na pokładzie statku całych wakacji. Organizator współpracujący z ponad 40 armatorami zaprasza na rejsy po wszystkich morzach i oceanach świata największymi statkami, wielkimi żaglowcami i mniejszymi statkami butikowymi.

W ofercie organizatora znajduje się również największy wybór rejsów rzecznych na polskim rynku m.in. po europejskich rzekach takich jak: Ren, Dunaj, Sekwana, Rodan, Pad, Dniepr czy Wołga, ale także po największych rzekach świata: Mekongu, Jangcy, Gangesie, Brahmaputrze, Nilu, Gambii, Zambezi, Amazonce, Missisipi. RejsClub.pl proponuje dodatkowo rozszerzenie programu rejsu o pobyt wypoczynkowy w najpiękniejszych miejscach na świecie, a także przejazdy luksusowymi pociągami, ekskluzywne programy safari czy inne oferty specjalne.

Agenci, dla których wcześniej była sprzedaż aktywowana mogą już dokonywać rezerwacji, w przeciwnym wypadku prosimy o zgłaszanie się do MerlinX do działu Help Desk pod numer +48 71 7859270 lub pod adresem [email protected].


Życzymy wielu udanych rezerwacji
Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 18 listopad 2014r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB