MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Vacations IBE − wyszukiwarka z charakterem na stronie biura podróży.

Vacations IBE to nowatorski następca EasyPax i jednocześnie najnowsza wersja wyszukiwarki wczasów.


Dlaczego jest bezkonkurencyjna?

Pracuje niezwykle szybko i przejrzyście prezentuje wyniki wyszukiwania.

Dlaczego jest mobilna?

Działa w oparciu o technologię RWD (Responsive Web Design), dlatego doskonale sprawdza się na smartfonach, tabletach oraz laptopach.

Dlaczego inspiruje klientów do korzystania z niej?

Jest przyjemna i łatwa w obsłudze, dzięki czemu turyści mogą znaleźć wymarzone oferty wczasów zaprezentowane w oryginalny sposób.

W gąszczu wyszukiwarek internetowych jest to idealne narzędzie do zainstalowania na stronie agenta, które ma za zadanie zapewnić klientom biura podróży łatwość przeglądania ofert i jednocześnie wybrać najbardziej odpowiadające propozycje.

Vacations IBE to również nowatorski produkt oparty na technologii RWD, dzięki czemu perfekcyjnie dopasowuje się do urządzeń mobilnych i gwarantuje najwyższą jakość, ważną w dobie trendów technologicznych. Żadne z dostępnych wyszukiwarek nie oferują tak wielu funkcji wspierających sprzedaż online, począwszy od intuicyjnej konfiguracji, implementacji na stronie, poprzez wyszukiwanie i na edycji rezerwacji skończywszy.

Przełomową nowością jest, że każdy może skonfigurować wyszukiwarkę według własnych potrzeb zarówno styl i kolor, jak i pola w formularzu wyszukiwania.

Więcej informacji o wyszukiwarce i sposobie jej podłączenia....

 
Data dodania: 17 sierpień 2015r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB