MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Forum Ekspertów Podróży − Poznań


To już ostatni przystanek na trasie seminariów spod szyldu "Forum Ekspertów Podróży". Tym razem w sali konferencyjnej poznańskiego hotelu Mercure Centrum zebrała się spora grupa agentów zainteresowanych nowościami w systemie MerlinX.

Niestrudzeni przedstawiciele naszej firmy poświęcili czas zaletom portalu Vacations CMS oraz wszystkim atutom dynamicznego pakietowania. W swoim wystąpieniu Tomasz Berdowski podkreślał między innymi jak w dzisiejszych czasach ważna jest technologia RWD oraz obsługa stron internetowych na urządzeniach mobilnych. Zapamiętajcie te uwagi, aby wasze strony www nie trafiły do "lamusa".

Wspólnie z dostawcą usług turystycznych eTravel odwiedziliśmy 10 miast, a wszystkie seminaria pokazały nam, jak dużą rolę w rezerwacji mogą odegrać wyszukiwarki mobilne XFly, Xhotel i Xcar. Szkolenia jak zawsze są dla nas ciekawym doświadczeniem i mamy nadzieję, że dla Was okazały się przydatne merytorycznie i praktycznie. Chcieliśmy bardzo serdecznie podziękować naszym wspólnikom z eTravel za organizację trasy i Wam drodzy agenci za tak liczną frekwencję i miłe chwile spędzone w przyjaznej atmosferze.


Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 20 listopad 2015r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB