MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Dynamiczne pakietowanie.

Nowy trend na rynku turystycznym − nieograniczone opcje rezerwacji!


Touroperatorzy coraz częściej oferują swoje pakiety w formie dynamicznego pakietowania, dzięki czemu turyści mogą elastycznie dopasować długość wczasów, terminy i miejsce noclegowe.

Do tej pory organizatorzy turystyki zmagali się z dostępnością ofert lub brakiem aktualizacji ceny za przelot po dokonaniu rezerwacji, a co za tym idzie agenci musieli później informować klienta o zmianie ceny. Był to największy mankament procesu rezerwacji.

Dlatego miło jest nam poinformować, że MerlinX rozwiązał problem z aktualnością ceny, wprowadzając "Program [email protected] X". Teraz system w trybie rzeczywistym sprawdza dostępność samolotu, hotelu oraz transferu.

Przykładowo: jeżeli pakiet usług zbudowany jest z oferty Ryanair i hotelu od Hotelbeds, system podczas jednego kliknięcia odpytuje ofertę, a cała operacja trwa zaledwie 20-30 sekund. Sprawdzanie dostępności stało się zatem niezwykle szybkie i łatwe.


Do naszego Programu [email protected] X przystąpili już: Best Reisen, TOP Touristik oraz Net Holiday.

Dużym plusem dla agentów jest to, że od razu prezentowana jest cena rzeczywista przy zmianie ceny linii lotniczej, a system natychmiast sprawdza i kalkuluje na nowo ofertę.

Jak nowość prezentuje się w systemie?

  • oferty dynamicznego pakietowania odróżniają się małym znakiem "X" w logo touroperatora
  • na "Liście rezerwacji" oferta również wyróżniona jest kodem "X"


Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 05 maj 2016r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB