MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Okulary VR, Chatbot oraz dynamiczne pakietowanie – świat wirtualnej rzeczywistości na szkoleniach MerlinX.


Witamy na trasie seminariów eTravel i MerlinX po 7 miastach Polski, na której prezentujemy dynamiczne pakietowanie oraz najnowsze technologie dla biura podróży

Jesteśmy pod dużym wrażeniem pierwszego spotkania z agentami w Poznaniu. A działo się naprawdę sporo.
Prawdziwym hitem prezentacji okazały się
okulary VR, czyli absolutna nowinka technologiczna wykorzystywana także na rynku turystycznym.

Okulary VR – czy warto z nich korzystać?

Odpowiedź jest jedna – TAK! Dzięki takim okularom współpracującym z odpowiednim oprogramowaniem i sprzętem można wirtualnie przenieść się w każde miejsce, gdzie istnieje możliwość interaktywnego zwiedzania – do hotelu, na plażę czy w okolicę wybranej atrakcji turystycznej. Specjalnie skonstruowane gogle zamiast tradycyjnych szkieł mają dwa niewielkie ekrany stwarzające iluzję przeniesienia do wirtualnego świata. Spectrum tego wynalazku jest bardzo szerokie i ma mnóstwo zastosowań w naszej branży.

Wkrótce wirtualna rzeczywistość stanie się standardem, dlatego warto przyjrzeć się temu produktowi prezentowanemu przez MerlinX z należytą uwagą.


Furorę wśród agentów wywołało również demo na
Chatbota – wirtualnego konsultanta.

Zalety inteligentnego Chatbota w biurze podróży.

Ten zupełnie nowatorski środek komunikacji z klientem zdecydowanie zrewolucjonizuje rynek turystyczny. Chatbot nie wymaga technicznej ingerencji po stronie klienta, odciąża Call Center oraz telefony biurowe i maile, a także zwiększa wiedzę klienta na temat biura i jego oferty. Wirtualny doradca zaprogramowany jest tak, aby symulować rozmowę z użytkownikiem komputera dzięki językowi programowania VSKML. Jego zadaniem jest prowadzenie rozmowy przy użyciu języka naturalnego lub interfejsu tekstowego. Rozpoznaje zadane pytania i na tej podstawie dopasowuje odpowiedzi ze swojej bazy danych. Potrafi także poprowadzić konwersację w taki sposób, aby dotyczyła działalności biura, usług lub też przedstawianej oferty.


Na prezentacji eTravel i MerlinX pokazaliśmy również nowości zakresu b2b, ciekawostki i nowe rozwiązania portalu Vacations CMS oraz atuty i typy dynamicznego pakietowania.

Dlatego warto uczestniczyć w szkoleniach i prezentacjach MerlinX.
Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej musicie koniecznie zarejestrować się na naszej stronie!


Zapraszamy! Wasz MerlinX Service Center
 
Data dodania: 27 październik 2016r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB