MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

VCMS / Nietypowy wygląd menu + niestandardowe linkowanie


Na ostatnim w tym roku webinarium mogliście przekonać się, że VCMS daje mnóstwo dodatkowych możliwości, z których agenci turystyczni na co dzień nie korzystają. A warto się nimi zainteresować, ponieważ jest to doskonały sposób na zaawansowane rozbudowanie swojej witryny internetowej.

Pokazaliśmy Wam jak w prosty sposób można połączyć wygląd i funkcjonalność dwóch widżetów w jeden wielofunkcyjny moduł nawigacyjny. "Pasek zakładek" i "Pasek ofertowy light" − to dwa istotne narzędzie, których tajemnice marketingowe odsłonił trener MerlinX.

A jakie? Zobaczcie sami oglądając szkolenie na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=eY5B_SmBxMM.

Opinia jednej z naszych słuchaczek: "Ania: Świetnie, odszyfrowanie jak zrobić zakładkę last minute bardzo się przyda :)"

Budujemy nasz produkt w taki sposób, aby działał sprawnie i stabilnie. Dzięki Waszym uwagom możemy usprawniać VCMS i sprawić, aby portal był jeszcze bardziej przyjazny dla użytkowników.

Dlatego czekamy na wszystkie Wasze sugestie. Piszcie do nas:
Jednocześnie dziękujemy wszystkim użytkownikom VCMS za udział w szkoleniach organizowanych przez MerlinX. Ten rok był dla nas bardzo owocny i jednocześnie pracowity. Dzięki takiej formie szkoleń online przekazaliśmy Wam dużo ciekawych informacji i omówiliśmy najważniejsze nowości. Duże zainteresowanie z Waszej strony pokazuje nam, że warto prowadzić wirtualne warsztaty i mieć bezpośredni kontakt z agentami. Żegnamy się na tę chwilę i do zobaczenia wkrótce...

Uwaga! Następny webinar 13 stycznia 2017 z mnóstwem nowości... Zapraszamy.

Wasz MerlinX Service Center
 
Data dodania: 19 grudzień 2016r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB