MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Webinarium − MerlinX dla początkujących 3.


Na piątkowym webinarium z cyklu "MerlinX dla początkujących" pokazaliśmy i wyjaśniliśmy czym jest TrackID oraz jak znaleźć numer agencyjny, po którym nasz support może Was rozpoznać i szybko odpowiedzieć na pytania.

Na drugim etapie webinarium powróciliśmy na chwilę do atrybutów.

Atrybut "Tylko dla dorosłych" przygotowywany jest dla osób powyżej 16 roku życia. Nasz trener pokazał jak go używać, aby sprawnie wyszukać wybrane oferty spełniające określone warunki.

Ostatnią część spotkania poświęciliśmy lubianej przez Was funkcjonalności, czyli "Ofertówkom". Dostaliście instrukcję jak załadować do ofertówek dane biura, jak zrobić ofertówkę dla wycieczek Z+W, jak porównywać oferty, a tym samym w jaki sposób zarządzać doskonałą reklamą na witrynę i nie tylko. Nie zabrakło też kilku uwag dotyczących panelu Admin i sposobów zarządzania danymi agencji.

Warto prześledzić jeszcze raz nasze szkolenie na Youtube, aby sprawnie poruszać się po omówionych funkcjonalnościach: https://www.youtube.com/watch?v=G31GEjYYhXo.

Mamy nadzieję, że wszyscy początkujący użytkownicy systemu już teraz bez problemu poradzą sobie z przedstawionymi modułami.

Dziękujemy za uwagę i do zobaczenia na kolejnym webinarium.


Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 29 maj 2017r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB