MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Webinarium VCMS / Nowość: szybkie wyszukiwanie jako alternatywa dla filtrowania wyników


Piątkowe webinarium poświęciliśmy bardzo fajnej nowości, czyli miniaturowej wyszukiwarce modułowej będącej alternatywną opcją dla filtrowania.

Dawid Berdowski pokazał na przykładzie jak zbudować od podstaw taką wyszukiwarkę korzystając z ustawień panelu VCMS. Mamy nadzieję, że ten sposób dostosowany do użytkowników skłoni ich do wyboru i przeglądania jeszcze większej ilości ofert. Nowsza wersja wyszukiwarki jest przede wszystkim szybsza, łatwiejsza w konfiguracji i dzięki unowocześnieniu doskonale wpisuje się w najnowsze trendy.

Warto poświęcić kilka minut i przeznaczyć czas na podmianę starej wyszukiwarki na nową. To naprawdę się opłaci i ułatwi internautom selekcję odpowiednich ofert.

Pozytywna optymalizacja polega między innymi na tym, że klient nie musi się cofać do pierwszego wyszukiwania i czekać na nowe wyniki. Im sprawniejsze wyszukiwanie, tym większa szansa na skuteczną sprzedaż.

Jakie są różnice pomiędzy tymi wyszukiwarkami i czy ten model jest odpowiedni dla Waszego klienta? Przekonajcie się sami oglądając nasze szkolenie na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=E9KDxmpJQVU

Zachęcamy do podmiany wyszukiwarki, a już niedługo nowy moduł, który totalnie zmieni funkcjonalność menu. My nie możemy się doczekać, a Wy? Dajcie nam znać i do zobaczenia na kolejnym webinarium.


Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 05 czerwiec 2017r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB