MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Integracja Pixabay z VCMS.


Teraz bez problemu wyróżnisz swoją stronę wśród konkurencji. Dasz jej niepowtarzalny wygląd. Umieścisz oryginalne zdjęcia z darmowego banku Pixabay.

Jesteśmy przekonani, że Twój potencjalny klient pozostanie na stronie dłużej niż do tej pory.

A dlaczego?

Właśnie zaczynasz korzystać z nowej zakładki "Galeria zdjęć" dostępnej w panelu VCMS. Zgodnie z tematyką i profilem biura tworzysz unikalny portal ze zdjęciami przyciągającymi uwagę najbardziej wymagających internautów.

Co powinieneś wiedzieć?

  • masz praktycznie nieograniczony dostęp do darmowej galerii zdjęć online
  • nie musisz szukać zdjęć w sieci, bo są dostępne na portalu VCMS dzięki pośrednikowi https://pixabay.com/pl/
  • zapomnij o ładowaniu zdjęć z dysku
  • zaciąganie zdjęć na stronę jest banalnie proste
  • z porządkowaniem galerii poradzi sobie każdy
  • nadaj zdjęciu tytuł i stań się bardziej rozpoznawalny w pozycjonowaniu Google.
"Galeria zdjęć" - nowa zakładka gotowego portalu VCMS zintegrowana z bankiem darmowych zdjęć Pixabay.

Wszystkie dodatkowe informacje i instrukcje znajdziesz na naszym szkoleniu online: https://www.youtube.com/watch?v=EhmMPC4BcbA&feature=youtu.be


Dowiedz się więcej:

Co to jest Pixabay?Pixabay to portal zrzeszający amatorów zdjęć, którzy bez opłat udostępniają fotografie o wysokiej jakości. Galerie podzielone są na mnóstwo podkategorii i poddane selekcji, abyś mógł pobrać naprawdę przyzwoite zdjęcia. Wszystkie są darmowe, udostępnione publicznie i wolne od praw autorskich. Ogólnie bank Pixabay oferuje ponad 1 milion zdjęć, grafik wektorowych i ilustracji. Pixabay to nie tylko same zdjęcia, ale społeczność zakręcona na punkcie fotografii, do której bez wątpienia warto dołączyć.

Zaloguj się i podziękuj autorowi zdjęcia.

Każdy może stać się użytkownikiem przez prostą rejestrację i logowanie (przez zwykłą rejestrację, Facebooka lub Google). Warto zwrócić uwagę na przycisk "kawa", dzięki któremu możesz podziękować autorowi (nie jest to konieczne) przysłowiową kawą zakupioną przez serwis PayPal.

Pixabay a VCMS?

VCMS zintegrowany jest z bankiem bezpłatnych zdjęć Pixabay. Przez wyszukiwarkę osadzoną na portalu znajdziesz tysiące zdjęć o różnej tematyce. Wystarczy, że wpiszesz dowolne hasło lub skorzystasz z tagów, czyli słów kluczowych. Możesz też ustawić dodatkowe kryteria przez określenie parametrów. W ciągu chwili będziesz miał dostęp do bogatej galerii z informacją o rozmiarze i rozdzielczości zdjęcia.19 123 Darmowe obrazy - Zdjecia, Ilustracje, Grafika wektorowa: Wakacje


Przekonaj się, że dodanie zdjęcia z darmowej galerii zajmuje zaledwie kilkanaście sekund.

Wasz MerliX Center

 
Data dodania: 10 październik 2017r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB