MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Warsztaty technologiczne MerlinX w czasie VI Forum Agentów - 22 listopad 2017.


MerlinX od lat włącza się w organizację Ogólnopolskiego Forum Agentów i pełni honorową funkcję Złotego partnera.

Nie inaczej będzie w tym roku, z tą jednak różnicą, że oprócz prelekcji na temat technologicznych trendów w turystyce, o których jak zwykle będzie opowiadał Tomasz Berdowski, przygotowaliśmy niespodziankę!

W czasie trwania Forum przeprowadzimy dwa szkolenia:

1. Niezbędnik MerlinX. Warsztaty poprowadzone przez Joannę Pudło przydadzą się tym, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z systemem rezerwacyjnym MerlinX. Poznacie nie tylko podstawy, ale także profesjonalne chwyty, które powinien znać każdy agent. Szkolenie podzielone jest na 2 części, a z racji tego, że zawiera zajęcia praktyczne, niezbędny będzie własny laptop lub tablet.

2. W jaki sposób docieramy do klientów przez internet. O skuteczności promocji w internecie będzie przekonywał Dawid Berdowski, którego znacie z webinariów organizowanych przez MerlinX. W swoim wystąpieniu podpowie w jaki sposób można dziś efektywnie docierać do klientów przez internet przez takie kanały jak Facebook, LiveRoom, MEGAMenu czy Mapy Google.

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Już dziś zarejestruj się na Forum Agentów i pamiętaj, że zgłaszając się z współpracownikiem otrzymujesz atrakcyjne zniżki.

Formularz zgłoszeniowy:

http://www.wiadomosciturystyczne.pl/files/file/Forum%20Agentow%202017/Program%20i%20formularz%20zgloszeniowy%2019.09_FA%202017xxx.pdf

Pamiętaj!
VI Ogólnopolskie Forum Agentów Biur Podróży - 22 listopad 2017.
Radisson Blu Centrum
Warszawa ul. Grzybowska 24.

Zapraszamy
Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 10 listopad 2017r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB