MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Prosty sposób na dobry design – nowe możliwości wyszukiwarki VCMS.


Twoja sprzedaż potrzebuje modelowych nowości. My je dostarczamy. Teraz w postaci nowej, elastycznej wyszukiwarki ofert VCMS.

  • szerokie możliwości konfiguracyjne
  • nowoczesny, przejrzysty, prosty formularz
  • nowy typ pól, zakładek, przycisków
  • na bieżąco dostosowywane pola wyboru
Tak jak pasuje!

Dzięki tym możliwościom zbudujesz wyszukiwarkę autorską. W prosty i dowolny sposób będziesz mógł układać, powiększać, pomniejszać i segregować przyciski: Cel podróży, Typ transportu, Termin, Wyżywienie czy Uczestnicy. Zaprojektowaliśmy wyszukiwarkę w taki sposób, aby była idealnym narzędziem w codziennej pracy biura podróży.
Pomysł na responsywną wyszukiwarkę!

Dzięki wirtualnej siatce (ang. grid) ustawisz wszystkie elementy jak chcesz. Opcji jest mnóstwo, a w każdej chwili można wrócić do wyjściowych ustawień. Grid automatycznie dopasuje układ wyszukiwarki i zmieni proporcje. Podział rozmiarów jest dynamiczny i dostosowuje się do przestrzeni. Siatka nabiera dużego znaczenia w technologii RWD, czyli w zależności od wielkości ekranu, na którym będzie wyświetlana.
Prosty sposób na dobry design – po co nam grid i co to jest?

Grid to nic innego jak system poziomych i pionowych linii pomocniczych dzielących przestrzeń pola wyszukiwarki na moduły. Dzięki tej możliwości w panelu VCMS można w logiczny sposób układać i porządkować wszystkie elementy, zgodnie z własnym gustem. Chociaż grid ma charakter pomocniczy, wato go konsekwentnie stosować, aby podwyższyć wartość estetyczną portalu biura podróży. Dobrze wykorzystany grid nadaje stronie rytm i harmonię, a praca na siatce jest szybka, łatwa i przyjemna. Korzystanie z gotowych prowadnic daje indywidualne podejście do projektowania, dzięki któremu nie ma potrzeby zatrudniania zewnętrznej firmy.

Poznaj nowe możliwości wyszukiwarki. Przekonaj się ile korzyści niesie dla Twojego biznesu!Wasz MerlinX Service Center


 
Data dodania: 30 styczeń 2018r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB