MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

MerlinX - 3D Secure - nowe zabezpieczenia w systemie


Bardzo ważna nowość w MerlinX w celu zabezpieczenia loginu i hasła. Ochrona przed atakami hakerskimi i phishingowymi.

W zakładkach Admin->Ustawienia>Dane agencji pojawiło się nowe pole 3D Secure, które daje możliwość dodatkowego zabezpieczenia naszych haseł dostępowych do systemu MerlinX.

Bezpieczne uwierzytelnianie 3D Secure to dodatkowa opcja, która może ustrzec nas przed logowaniem do systemu przez osoby nieupoważnione.Zaznaczenie opcji 3D Secure spowoduje konieczność wpisania przy kolejnym zalogowaniu do MerlinX kodu, który przyjdzie na nasz indywidualny email ekspedienta bądź adres email główny, jeżeli chcemy uwierzytelnić hasła główne administracyjne. Po zaznaczeniu dodatkowego checkboxa, system weryfikuje z jakiego urządzenia i jakiej przeglądarki jest próba logowania. Jeżeli w tym samym czasie odnotuje kolejne logowanie na tych samych hasłach, poprzednia sesja zostanie wylogowana po ok. 5 minutach i dopóki nie zostanie wpisany kod, nie będzie się można zalogować.

Pamiętajcie!
Po dokonaniu aktualizacji komputera i/lub przeglądarki internetowej przy pierwszym logowaniu system także poprosi o kod 3D Secure. Dodatkowo adres e-mail nie może się powtarzać przy ekspediencie oraz w danych firmy w zakładce ADMIN-Ustawienia-Dane agencji.

Wszystkich zachęcamy do włączenia dodatkowego zabezpieczenia, które pomoże Wam ustrzec się przed nieautoryzowanym użyciem Waszego konta.
Wasz MerlinX Service Center

 
Data dodania: 27 czerwiec 2018r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB