MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Kończymy współpracę z firmą Zoover.


Szanowni Agenci,

niestety wszystko co dobre, w pewnym momencie się kończy. Z powodu braku zainteresowania firmy Zoover polskim rynkiem oraz brakiem aktualnych opinii pobieranych przez system MerlinX i portal Vacations CMS jesteśmy zmuszeni zerwać współpracę z tym dostawcą usług.

Opinie od Zoover'a będą dostępne w systemie MerlinX i na portalu VCMS do 31 maja 2019 r.

Opinie o hotelach znajdujące się obecnie w systemie są nieaktualne i w dużym stopniu napisane przez holenderskich gości. Według nas taka sytuacja nie odpowiada wymaganiom polskich turystów i nie spełnia oczekiwań Waszych klientów, a tym samym negatywnie wpływa na nasze założenia biznesowe i wizerunek naszej firmy.

Jesteśmy w trakcie poszukiwania alternatywnego rozwiązania. Najlepszą obecnie platformą z opiniami gości dysponuje HolidayCheck i Tripadvisor. Pierwszy z nich wycofał się jednak z polskiego rynku, dlatego też skupiamy się na podjęciu współpracy z Tripadvisor. Jednocześnie poszukujemy opcjonalnych rozwiązań w celu dostarczenia Państwu jak najlepszego i satysfakcjonującego produktu.

Mam nadzieję, że zmiana dostawcy opinii będzie korzystna dla nas wszystkich i w pełni zaspokoi wymagania Waszych klientów. O wszystkich zmianach będziemy informować Was na bieżąco.

Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Berdowski

 
Data dodania: 28 luty 2019r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB