MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:

Aktualności

 

Webinarium: Całkowicie nowy i zbudowany od podstaw system rezerwacyjny MERLINX


Jak dobrze wiecie cały MerlinX Team nieustannie pracuje nad kolejnymi nowościami, które bez ustanku wprowadza do naszego systemu. Staramy się odpowiadać na Wasze potrzeby i uwagi, dlatego ostatnimi czasy z dumą zaprezentowaliśmy Wam całkowicie nowy i zbudowany od podstaw MERLINX, do którego zaimplementowaliśmy całą masę innowacji, dzięki którym praca z programem jest intuicyjna i zdecydowanie łatwiejsza.

W związku z tym, że nowy MerlinX działa w pełni i możecie z niego korzystać, powracamy ze sprawdzonym i dobrze Wam znanym formatem cotygodniowych piątkowych webinariów, na których będziemy przedstawiali Wam kolejne nowości oraz objaśniali zasady ich działania.

Już w ten piątek, zapraszamy Was na nasze webinarium, z którego dowiecie się o nowym narzędziu – generatorze ofertówek! Cała masa nowych szablonów i grafik, możliwość generowania PDF-ów, wysyłania maili z ofertami, a także generowania indywidualnych interaktywnych linków, które możecie następnie umieszczać na waszych fanpagach czy wysyłać za pomocą komunikatów takich jak Whatsapp czy Messenger. To wszystko za pomocą jednego i prostego narzędzia w nowym MerlinX!

Dołączcie do nas w piątek o 15:00 i sami przekonajcie się jak wiele się zmieniło! Wystarczy kliknąć link do naszego Fanpage na Facebooku i poczekać na transmisję video: https://www.facebook.com/pg/merlinxpl/videos/

Na razie i do zobaczenia w piątek!
Wasz MerlinX Team

 
Data dodania: 19 wrzesień 2019r.
Jesteś tutaj: Strona główna > Aktualności
wstaw na FB