MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:
System rezerwacyjny MerlinX
 
Ogólnie Konfiguracja Koszyk LiveRoom IBE Link Hotele Przeloty Ubezpieczenia Parkingi Transfery
Lista rezerwacji Statystki Zadania FAQ Dokumentacja Zamów Ceny
 
Newsletter dopasowany do potrzeb Twoich Klientów!

Chciałabyś(-łbyś), aby Twoi Klienci otrzymywali najświeższe oferty turystyczne prosto na swoją skrzynkę pocztową, ale jednocześnie wiesz, że każdy Klient jest inny i ma inne wymagania! Klienci będą otrzymywali najświeższe oferty podróży indywidualnie dopasowane do ich potrzeb.

Nic prostszego! MerlinX udostepnia bezpłatnie wszystkim swoim Agentom funkcje NEWSLETTER.

Główną zaletą naszego Newslettera i tym co go wyróżnia od większości newsletterów dostępnych na rynku, jest indywidualne podejście do Klienta Twojego Biura Podróży. Klient dokładnie precyzuje swoje oczekiwania, dzięki czemu otrzymuje listę ofert przygotowanych specjalnie dla niego, co z kolei zwiększa szansę zainteresowania ofertą i jej rezerwacją.
System rezerwacyjny Merlin.X
Nowy produkt przeznaczony jest dla wszystkich Agentów MerlinX:
  • Agenci posiadający wyszukiwarkę MerlinX mogą Newsletter umieścić na swojej stronie internetowej. Klienci zapisują się samodzielnie, o dowolnej porze dnia. Oferty wysyłane pocztą elektroniczną są podłączone do wyszukiwarki na stronie www Agenta. Dodatkowo do każdego emaila z ofertami dołaczane są dane biura podróży (stopka z danymi kontaktowymi, logo). Dzięki takiemu rozwiązaniu Newsletter jest w pełni zintegrowany z biurem podróży Agenta, który nie musi martwić się o obsługę Newslettera − wszystko jest zautomatyzowane (nie trzeba dodawać adresów email, wypełniać formularzy, przygotowywać oferty, wysyłać emaili − wszystkim zajmuje się MerlinX).
  • Agenci nie posiadający wyszukiwarki MerlinX mogą korzystać z nowego produktu z poziomu systemu rezerwacyjnego. Każdego nowego Klienta Agent musi dodać samodzielnie w zakładce Newsletter, gdzie wypełni za niego formularz i wyśle zlecenie. Oferty wysyłane pocztą elektroniczną do Klienta będą podłączone do wyszukiwarki umieszczonej na stronie www.twojewycieczki.com.
Dodatkowe informacje na podstronie dotyczącej wyszukiwarki MerlinX & EasyPax.
Jesteś tutaj: Strona główna > System rezerwacyjny MerlinX > Newsletter
wstaw na FB