MerlinX 17 lat na polskim rynku,
ponad 100 touroperatorów.
Polski  Italiano  Român  Lietuvos
Dostawcy  |  RODO  |  O nas   |  Kontakt  |  Język:
Logowanie:
Victor
 

Optymalne narzędzie dla wszystkich organizatorów turystycznych!

Profesjonalne oprogramowanie dla polskich i niemieckich organizatorów oferujących wycieczki lotnicze, autokarowe oraz z dojazdem własnym. Program Victor, który istniejący na rynku od roku 1994 to gwarancja stabilności i pewności podczas korzystania z systemu. Nowoczesne techniki dostępowe jak ASP/MICROSOFT TERMINAL SERVER umożliwiają użycie programu przez małych jak i dużych tour operatorów.

eCOMMERCE
Victor otwiera nowe możliwości dystrybucji On-line przez różne formy rynków elektronicznych "eMarket". Natomiast "eCommerce" nie jest u nas teorią, ale ma praktyczne zastosowanie w module sprzedaży przez system CRS (MERLIN-SABRE), który udostępnia Państwu elektroniczną formę rezerwacji. Widoczność ofert na stronie internetowej możliwa jest za pomocą nakładki PHP, a jej dostępność w trybie On-line zagwarantowane są poprzez funkcjonalność "LAST SEAT AVAILABLE". Szczególną zaletą jest to, że oferty LAST MINUTE automatycznie generowane są w formie elektronicznej, za pomocą formatu INFX oraz XML. Oznacza to, że manualne wpisywanie ofert na strony internetowe lub do portali WWW należy z Victorem do przeszłości. W łatwy sposób możliwa jest zrealizowana płatność kartami kredytowymi przez interfejs do POLCARD, eCard czy CityBank.

CONTROLLING
Dzięki dużej gamie możliwości oraz za pomocą różnych raportów, Victor oferuje pełną kontrolę miejsc w samolocie, autobusie oraz w hotelu. Wydruk raportów przydatny jest np. w dziale marketingu jak i księgowości. Może także przybrać wybraną formę : E-MAIL, PDF, HTLM.

DOKUMENTY
Victor umożliwia drukowanie pakietu dokumentów, takich jak potwierdzenie rezerwacji, faktury VAT, KP, czarterowe bilety lotnicze oraz wszelkiego typu vouchery, które można ustawić wedle życzenia klienta. Posiada również pełny interfejs do programów finansowo-księgowych, np. Symfonia czy SUN SYSTEMS.

Jesteś tutaj: Strona główna > Victor
wstaw na FB