O nas

Firma Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o. (ESS) 

Tworzymy oprogramowanie, które napędza polską turystykę!

W MerlinX kochamy innowacje i dobrze rozumiemy specyfikę branży turystycznej, dlatego od 1999 roku z pasją tworzymy oprogramowanie, które każdego dnia nakręca polskie przedsiębiorstwa turystyczne!

Jesteśmy Wrocławskim czołowym producentem oprogramowania dla sektora turystycznego. Nasz odważny i doświadczony 30-osobowy team, a także lata doświadczenia zdobyte w jednej z najprężniejszych dziedzin polskiej gospodarki sprawiły, że MerlinX stał się niekwestionowanym liderem branży IT w Polsce. Dowodem na to jest fakt, że pod swoimi skrzydłami skupiamy największych organizatorów wycieczek i przelotów w Polsce. Dzięki innowacyjnemu podejściu, wysokiej jakości obsługi i trosce o naszych klientów, każdego dnia z naszych produktów korzysta ponad 60 touroperatorów, 20 portali turystycznych i 2500 biur podróży. 

Cieszymy się, że to właśnie my możemy codziennie wspierać Wasz biznes i jesteśmy niezwykle dumni z zaufania, którym zostaliśmy przez Was obdarzeni.

Jako firma IT w branży turystycznej działamy już od 1999 roku. I to właśnie od ponad 20 lat turystyka nieprzerwanie pozostaje centralnym punktem naszego działania. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i współpracy z klientami, tworzymy najwyższej jakości innowacyjne produkty, które pozwalają agentom turystycznym i portalom znacznie lepiej i szybciej prowadzić sprzedaż, zarówno w kanale offline jak i w Internecie.

Nasz główny produkt − MerlinX to zaawansowana wyszukiwarka, porównywarka i system rezerwacyjny ofert turystycznych. Dzięki wielu rozbudowanym funkcjom, nasze oprogramowanie wprowadza zupełnie nową jakość i znacząco ułatwia pracę agenta, który wszystkie niezbędne narzędzia ma pod ręką. Wszystko łatwiej, szybciej i w jednym miejscu! 

Vacation CMS to innowacyjne narzędzie, dla agentów biur turystycznych, które pozwala na łatwe tworzenie i prowadzenie własnych stron, portali czy sklepów internetowych wraz z wyszukiwarką. Intuicyjność naszego rozwiązania pozwala na zbudowanie własnego portalu, bez konieczności znajomości języków programowania.

Vacations IBE to rozwiązanie dla agentów biur turystycznych, które mają już własne strony www i chcieliby umieścić na nich wyszukiwarkę ofert. 

MDS WS to technologia przeznaczona dla portali turystycznych, które oferty turystyczne sprzedają na własnych stronach internetowych. Rozwiązanie to bazuje na XML WEB service i pozwala na zbudowanie portalu z indywidualnymi rozwiązaniami graficznymi. 

Nasze produkty tworzą spójny system, który daje możliwość łączenia wysokiej jakości danych z lepszą obsługą Klienta i wyższymi wynikami sprzedaży. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasza oferta cieszy się ogromną popularnością wśród biur podróży, dla których produkty ESS stały się niezbędne w prowadzeniu nowoczesnej firmy.

Tomasz Berdowski