Dla Biur Podróży

MerlinX

Wielofunkcyjna, innowacyjna wyszukiwarka i porównywarka ofert turystycznych wszystkich wiodących touroperatorów. Możliwość rezerwacji online, pełna lista rezerwacyjna oraz bogaty generator ofert turystycznych dla twoich klientów.   Wszystko szybko, wygodnie i w jednym miejscu, wszystko w MERLINX!  

Czytaj Więcej


Vacation CMS

Gotowy portal turystyczny w kilka chwil! Za pomocą Vacation CMS możesz zupełnie samemu stworzyć swoją własną unikatową stronę, portal czy sklep. Bez dodatkowych opłat i znajomości języków programowania oraz HTML, a przede wszystkim bez drogiego informatyka. Wszystko łatwo i szybko!

Czytaj Więcej


Vacations IBE

Wyszukiwarka ofert turystycznych z możliwością rezerwacji online oraz płatnościami kartą kredytową dla twojej strony internetowej! Wybierz Vacation IBE i pozwól swojej stronie na siebie zarabiać! 

Czytaj Więcej


Slidemax

Dzięki modułowi SlideMax prezentowanie ofert turystycznych w Państwa witrynie odbywać się będzie w niezwykle atrakcyjny i przyciągający wzrok klientów sposób. Wszystko dlatego, iż oferty przedstawiane są na ekranach telewizorów SmartTV, tabletów i monitorów umieszczonych w witrynie Państwa biura. 

Czytaj Więcej


James Travelbot

Każdego dnia ponad 13 milionów Polaków korzysta z komunikatora messenger, w tym także i Wasi klienci! Zadaniem naszego bota Jamesa jest wspieranie Was w komunikacji z klientami, kontaktującymi się poprzez messengera. Odpisze, wyszuka i przygotuje ofertę dopasowaną do potrzeb klienta za Was!

Czytaj Więcej


MDS WS

Sprzedajesz oferty turystyczne lub planujesz zbudować nowy portal turystyczny? Nasze innowacyjne narzędzie, dzięki nowoczesnej technologii MDS pozwoli Ci zoptymalizować biznes i znacząco zwiększyć sprzedaż oraz zyski!

Czytaj Więcej