Robin

Zaawansowana wyszukiwarka i porównywarka ofert turystycznych dla biur podróży, agencji turystycznych i touroperatorów, to sztandarowy produkt MerlinX. Za jej pomocą Agenci mogą wyszukiwać, porównywać, a także rezerwować najlepsze na rynku oferty turystyczne. 

MerlinX, to jednak nie tylko zwyczajna wyszukiwarka. 

Dzięki możliwości integracji z systemem touroperatorskim, pozwala ona na wgląd i zmianę rezerwacji, bez potrzeby wchodzenia do własnego systemu, wszystko łatwiej, szybciej i w jednym miejscu. 

Wszystko dziś dzieje się w internecie, także walka o klientów. Dlatego w MerlinX stworzyliśmy VCMS (link), produkt który pozwala na utworzenie własnej strony, portalu czy sklepu internetowego.

Atrakcyjność produktu, to klucz do sukcesu. W MerlinX dobrze o tym wiemy, dlatego w naszym programie udostępniamy Wam niezwykle bogaty moduł ofertówek. Za jego pomocą, w każdej chwili Agent można generować spersonalizowane oferty dla swoich klientów oraz drukować reklamy witrynowe! 

Nasz produkt to  efektywny kanał dystrybucji dla touroperatorów. Dzięki niemu możliwy jest dostęp do blisko 2500 biur podróży korzystających każdego dnia z naszego systemu. 

To wszystko w jednym produkcie, to wszystko w MerlinX 

Robin Podłączenie do systemu MERLINX 

Robin jest wtyczką API, za pomocą której możliwe jest przeniesienie wszystkich ofert i ich rezerwacji z zasobów touroperatora wprost  do systemu MerlinX.To właśnie przy jej użyciu, umieścisz swoje produkty w naszym systemie. 

Robin, to tak naprawdę dwa typy wtyczek, za których pomocą podłączysz się z naszym systemem. 

Pierwsza z nich, to wtyczka typu Plug-in. Skorzystasz z niej  w przypadku gdy posiadasz jeden z wymienionych poniżej systemów Touroperatorskich. Podłączenie za jej pomocą realizowane jest niemal natychmiastowo. 

SYKON/ PIRO 
BLUEVENDO 
KSI 
MAGIC WARE 
SART 
TOURNATE 
TOURVISO 

Jeżeli jednak nie korzystasz z systemu Touroperatorskiego, który znajduje się na naszej liście, niezbędne będzie skorzystanie z wtyczki PLUG&PLAY czyli podłączenia projektowego. W tym przypadku stworzymy specjalną wtyczkę, która będzie kompatybilna z używanym przez twoją firmę systemem rezerwacyjnym. Procedura PLUG&PLAY z racji na swój stopień zaawansowania trwa od 3 do 5 tygodni.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat wtyczki plug&play, prosimy o kontakt: [email protected]

Cross Selling dla dostawców

MerlinX, to nie tylko wyszukiwarka ofert turystycznych. Tworzymy także narzędzia przeznaczone dla dostawców usług specjalistycznych, takich jak parkingi, ubezpieczenia czy transfery (nie za bardzo wiem jakie transfery)

Parking

Dla dostawców obiektów parkingowych stworzyliśmy dedykowany formularz wyszukiwania ofert parkingowych z jednoczesną możliwością ich rezerwacji. Podłączenie to bazuje na API typu XML INTERFACE. Dodatkowo oferujemy opcje typu cross selling, pozwalającą, po dokonaniu rezerwacji lub przedstawieniu rezerwacji, na pokazanie dostępnych Parkingów. 

Ubezpieczenia

Dla dostawców Ubezpieczeń dodatkowych w turystyce przygotowaliśmy formularz wyszukiwania oferty Ubezpieczeniowej z możliwością jej zarezerwowania. Podłączenie to bazuje na API typu XML INTERFACE. Dodatkowo oferujemy opcje typu cross selling, pozwalającą, po dokonaniu rezerwacji lub przedstawieniu rezerwacji, na pokazanie oferty dopasowanych do potrzeb ubezpieczeń. 

W przypadku zainteresowaniem prosimy o kontakt, [email protected]