MerlinX

Stworzona przez naszą firmę zaawansowana wyszukiwarka MerlinX daje możliwość porównania ofert prawie 80 organizatorów wycieczek działających na polskim rynku. Większość Touroperatorów, z którymi współpracujemy, eksportuje do naszej bazy pełne dane dzięki czemu niemal wszystkie oferty, które znajdują się w systemie organizatora turystyki są dostępna także w MerlinX. Dodatkowo wzbogacane są one przez nas o szereg przydatnych informacji, które na co dzień pomagają Agentom turystycznym w doborze odpowiedniego planu dla swoich klientów. 

MerlinX to prawie wszyscy polscy touroperatorzy w jednym miejscu, przekonaj się sam:  

Tutaj znajedziesz pełnna i z aktualizowaną listę dostawców https://www.merlinx.pl/dostawcy/

Zawsze na bieżąco!

Naszą mocną stroną jest szybkość działania, pełna obsługa i aktualność wszystkich ofert, dostępnych w MerlinX, organizatorów turystycznych.

Jak to robimy?
Zależnie od touroperatora pobieramy z systemu organizatora turystycznego  w szybkich cyklach dziennych zaktualizowane oferty turystyczne. W taki sposób, dzięki dostępowi do wszystkich danych, możesz szybko porównać i zarezerwować ofertę turystyczną bez wchodzenia bezpośrednio do różniących się od siebie systemów różnych organizatorów.

Wszystko w jednym miejscu, wszystko w MerlinX! 

Dodatkowe ekstra usługi:

W MerlinX oferujemy także możliwość dodania przy rezerwacji wycieczki ekstra usług, takich jak:

 • Ubezpieczenie 
 • Wybór miejsca w samolocie 
 • Dodatkowe bagaże
 • Wycieczki fakultatywne 
 • Parking
 • Dodanie karty lojalnościowej 

Rezerwacje i inne akcje

 • Rezerwacja, 
 • Opcja 
 • Potwierdzenie opcji
 • Sprawdzanie dostępności oferty

Wszystkie funkcje w naszym systemie realizowane są tu i teraz. Każde zapytanie jest wysyłane do systemu Organizatora turystycznego i w czasie rzeczywistym natychmiast potwierdzane.

Oferty wzbogacane o dodatkowe informacje przez nasz Team 

Wszystkie dane, które trafiają do nas wprost od organizatorów turystycznych wzbogacamy dodatkowo o szereg przydatnych informacji, które pomagają na co dzień Agentom w doradzaniu i doborze odpowiedniej oferty. 

 • X Code Matching


Touroperatorzy dostarczają nam wiele bogatych ofert, przy których ilości Agentom trudno jest porównać wszystkie hotele i obiekty wybierając najlepszą cenę. Dzięki X Code Matching każdy nowy Obiekt, który dostarczany jest do naszego systemu przez organizatora kojarzony jest z tym samym Obiektem u innego organizatora. Dzięki temu w prosty i szybki sposób korzystając z MerlinX można porównać podobne oferty u wielu dostawców i wybrać te najbardziej atrakcyjną.  

 • Locations

Do każdego Obiektu zespół MerlinX Team dołącza informacje o lokalizacji GPS, dzięki której na każdym kroku wyszukiwania widać gdzie dany obiekt się znajduje.  Opcja ta pozwala także na innowacyjne wyszukiwanie obiektu po geolokalizacji przy użyciu Google Maps oraz Google StreetView, dzięki czemu klient może dokładnie zapoznać się z okolicą i obiektem. 

 • Tripadvisor 

Tripadvisor jest jedynym z największych portali zbierających opinie oraz informacje na temat regionów, hoteli, restauracji oraz atrakcji turystycznych na całym świecie.  Bogata baza rozbudowanych recenzji, duża ilość zdjęć, funkcja pozwalająca na sprawdzenie znajdujących się w pobliżu obiektu atrakcji takich jak restauracje czy eventy, to powody dla których kojarzymy wszystkie obiekty dostępne w naszym systemie z danymi TripAdvisor. Wszystko te cenne dla klienta informacje dostępne są bezpośrednio w systemie MerlinX, dzięki czemu dobór odpowiedniego obiektu jest banalnie łatwy. 

 • Pobliskie plaże 

Funkcja “Pobliskie plaże” pozwala na wskazanie na Google Maps wszystkich plaż znajdujących się w okolicy wybranego przez klienta Obiektu. 

 • Informacje regionalne 

W MerlinX umieszczamy także dodatkowe ważne informacje dotyczące regionów. Jakie zabytki i atrakcje warto zwiedzić, informacje dotyczące kuchni lokalnej, a także link do komunikatów Ministerstwa Spraw Zagranicznych. 

 • Informacje o najbliższych lotniskach 

Przedstawioną ofertę wzbogacamy także o istotne informacje dotyczącą wszystkich lotnisk znajdujących się w okolicy interesującego klienta obiektu. Agent dzięki nim oraz zintegrowanemu Google Maps ma możliwość sprawdzenia i przeanalizowania transferu.