Support

MerlinX jest nowoczesną firmą, która nieustannie wprowadza szereg nowych funkcji i rozwiązań technologicznych. Dlatego jako niezawodny partner mający na uwadze Państwa komfort pracy, organizujemy szkolenia dla naszych Agentów na terenie całego kraju, w naszym biurze oraz kursy interaktywne w formie telekonferencji.

Szkolenia są bezpłatne i mogą być prowadzone w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach naszej pracy od 9 do 18 – na Państwa życzenie przeprowadzamy kursy indywidualnie lub w małych grupach.

Celem szkolenia jest zapoznanie się z:

  • zakresem działania MerlinX oraz z wprowadzonymi nowościami;
  • możliwościami i zastosowaniem wyszukiwarki internetowej Vacations IBE lub Vacations CMS.

Szkolenia trwają około 2 godzin są planowane w 3 grupach do 15 osób.

W czasie szkolenia:

  • zapewniamy każdej osobie stanowisko z laptopem, kawę i herbatę;
  • szkolenia w bazie produkcyjnej, możliwość zakładania prawdziwych rezerwacji;
  • firmowe upominki i gadżety;
  • to świetny czas na zadawanie nurtujących pytań itp.

Zgłoszenia na szkolenia MerlinX prosimy przesyłać do nas na zamieszczonym poniżej formularzu szkoleń lub bezpośrednio na adres [email protected] (zgłoszenia z danymi osobowymi, ilością osób, numerem telefonu). Dodatkowe informacje na temat szkoleń można uzyskać pod numerem tel.: +48 71 785 92 70.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniach!

Edukacyjna wersja systemu MerlinX dla szkół i uczelni wyższych
Rozwój branży turystycznej zainspirował nas do stworzenia szkoleniowej wersji MerlinX. Nasza propozycja skierowana jest tylko dla szkół i uczelni wyższych o profilu turystycznym, które dzięki specjalnej wersji mogą zapoznać się z działaniem systemu i dokonywać rezerwacji. Dostępne są dwa typy wycieczek: Hotel i Apartament, na wszystkie rodzaje transportu.

Jak otrzymać login do wersji systemu dla szkół?
Należy podpisać umowę partnerską i odesłan ją pocztą tradycyjną na adres siedziby firmy w 2 egzemplarzach wraz z dokumentami szkoły: NIP, REGON i wpisem do ewidencji i pełnomocnictwo dla osoby podpisującej umowę.

Uwaga: Wersja edukacyjna systemu MerlinX przeznaczona jest wyłącznie do użytku szkół i uczelni.

Zapraszamy szkoły do współpracy i życzymy udanego szkolenia.