Support

MerlinX jest nowoczesną firmą, która nieustannie wprowadza szereg nowych funkcji i rozwiązań technologicznych. Dlatego jako niezawodny partner mający na uwadze Państwa komfort pracy organizujemy dla naszych Agentów szkolenia online jak i stacjonarne.

Szkolenia są bezpłatne, trwają około 1-2 godzin i mogą być prowadzone w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach naszej pracy. Na Państwa życzenie przeprowadzamy kursy indywidualne lub w małych grupach.

Celem szkolenia jest zapoznanie się z:

  • zakresem działania MerlinX oraz z wprowadzonymi nowościami;
  • możliwościami i zastosowaniem wyszukiwarki internetowej Vacations CMS.

Zgłoszenia na szkolenia MerlinX prosimy przesyłać do nas na zamieszczonym poniżej formularzu szkoleń lub bezpośrednio na adres [email protected] (zgłoszenia z danymi osobowymi, ilością osób, numerem telefonu). Dodatkowe informacje na temat szkoleń można uzyskać pod numerem tel.: +48 71 785 92 70.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w szkoleniach!

Edukacyjna wersja systemu MerlinX dla szkół i uczelni wyższych
Rozwój branży turystycznej zainspirował nas do stworzenia szkoleniowej wersji MerlinX. Nasza propozycja skierowana jest tylko dla szkół i uczelni wyższych o profilu turystycznym, które dzięki specjalnej wersji mogą zapoznać się z działaniem systemu i dokonywać rezerwacji. Dostępne są dwa typy wycieczek: Hotel i Apartament, na wszystkie rodzaje transportu.

Jak otrzymać login do wersji systemu dla szkół?
Należy podpisać umowę partnerską i odesłać ją pocztą tradycyjną na adres siedziby firmy w 2 egzemplarzach wraz z dokumentami szkoły: NIP, REGON i wpisem do ewidencji i pełnomocnictwo dla osoby podpisującej umowę.

Uwaga: Wersja edukacyjna systemu MerlinX przeznaczona jest wyłącznie do użytku szkół i uczelni.

Zapraszamy szkoły do współpracy i życzymy udanego szkolenia.